Jedinečný Samsung Z Fold3 5G je teraz o 484 eur lacnejší

Minulý rok v lete predstavil Samsung novú generáciu jedinečných skladačiek – Galaxy Z Fold 5G. Ako to už v prípadne top modelov býva, jeho cena nebola najmenšia. Nám sa však podarilo nájsť tento smartfón za mimoriadne výhodnú cenu, kde zľava predstavuje neuveriteľných 26,9 %, čo je presne 484 eur!

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Ak chcete získať nový zážitok z používania smartfónu, Samsung Galaxy Z Fold3 5G je ideálnym modelom, s ktorým môžete zažiť niečo úplne iné, ako ste poznali doteraz. Ponúka 7,6-palcový Dynamic AMOLED 2X Infinity Flex displej s podporou 120 Hz technológie. Rozlíšenie je 2 208 x 1 768 px. Špeciálna vrstva podporuje používanie dotykového pera S Pen.

Samsungu sa pri tomto modeli podarilo po prvý krát umiestniť webkmeru pod povrch obrazovky. Pri fotení vybrané pixely prekrývajúce 4 Mpx snímač zhasnú, inak má byť vnútorný selfie fotoaparát pri bežnom používaní prakticky neviditeľný.

Po sklopení máte k dispozícii nový 6,2“ Dynamic AMOLED 2X displej s HD+ rozlíšením, pomerom strán 24,5:9 a opäť aj adaptívnou obnovovacou frekvenciou do 120 Hz.

Pozrite siPrečo je Samsung Galaxy Z Fold3 5G smartfón, ktorý už nepustíte z rúk?

Hlavný fotoaparát sa skladá z troch 12 Mpx snímačov. Hlavnému objektívu s optickou stabilizáciou obrazu a technológiou Dual Pixel sekunduje ultraširokouhlý fotoaparát a fotoaparát s teleobjektívom a 2-násobným zoomom.

O dostatok výkonu sa stará 5 nm Qualcomm Snapdragon 888 s 8-jadrovým procesorom fungujúcim na frekvenciách 2,84 + 2,4 + 1,8 GHz. Čipset dopĺňa 12 GB RAM a interné úložisko s kapacitou 256 až 512 GB typu UFS 3.1. Predinštalovaným operačným systémom je Android 11 s obľúbenou nadstavbou One UI.

Batéria má 4 400 mAh, podporuje 25 W rýchlonabíjanie (USB-C) a bezdrôtové nabíjanie výkonom 10 W. Galaxy Z Fold3 5G nechýba podpora reverzného bezdrôtového nabíjania výkonom do 4,5 W. Ako prvý skladací smartfón dostáva odolnosť podľa certifikátu IPX8.

Samsung Galaxy Z Fold3 5G sa bežne predáva za 1 779,00 eur, no momentálne si ho môžete kúpiť už od 1 315,00 eur. To je zľava vo výške 26,9 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.