Reklama

TECHSTORIES | Ford Mustang Mach-E GT: Nekompromisný, elektrický a atraktívny

TECHBOX

Spoznajte s nami Ford Mustang Mach-E vo verzii GT, ktorý vás ihneď upúta svojím športovým vzhľadom. Keď však sadnete do vnútra, pochopíte, prečo je toto pravé GT-čko!

Výkon a špičkové technológie si teraz môžete dopriať aj vy. Na väčšinu verzií Ford Mustang Mach-E dokonca získate aj FORD EV DOTÁCIU až 5 000 €.

Ford Mustang Mach-E GT zaujme nielen dizajnom, ale aj silou. Dvojica motorov zabezpečuje precízny pohon všetkých štyroch kolies, výkon 358 kW a krútiaci moment 860 Nm. Z 0 na 100 km/h vystrelí už za 3,7 sekundy.

Obsah pokračuje pod reklamou

Ford Mustang Mach-E GT si vozí v podvozku eso v podobe masívneho 98 kWh akumulátora, ktorý zabezpečí WLTP dojazd až do 500 kilometrov. Nabíjať sa zvládne výkonom až 150 kW, vďaka čomu už za 10 minút nabijete 90 kilometrov dojazdu.

Samozrejmosťou sú aj parádne a praktické funkcie. Jedna z takých vás privíta už pred nastúpením. Zabudli ste si kľúče, no potrebujete si z auta niečo vziať? Žiadny problém – Mustang odomknete jednoduchým zadaním PIN kódu cez B stĺpik.

Interiér modelu Mustang Mach-E GT je priestranný nielen opticky, ale aj v skutočnosti. Kvalitné spracovanie interiéru a prémiové materiály sú samozrejmosťou. Každá jazda je zážitkom nielen vďaka parametrom, ale aj skvelému pohodliu a multimediálnym funkciám. Práve o to sa postará neprehliadnuteľný 15,5 palcový dotykový displej. Nechýba bezdrôtová podpora pre Android Auto či Apple CarPlay.

Ford Mustang Mach-E GT toho v sebe ukrýva ďaleko viac, o čom sa už môžete presvedčiť a bližšieho tak spoznať v najnovšom pokračovaní nášho unikátneho obsahu TECHSTORIES.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.