Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

TECHBOX TÝŽDEŇ: Čo ponúkla IFA 2022?

TECHBOX TÝŽDEŇ: Čo ponúkla IFA 2022?
TECHBOX
TECHBOX TÝŽDEŇ: Čo ponúkla IFA 2022?

Poďte si vypočuť podcast TECHBOX TÝŽDEŇ. Nahrali ho Lissett a Richard spolu s hosťom Tomášom. Aj v 36. epizóde sa dozviete zaujímavosti zo sveta technologických noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublicBreaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa appky, ktorú najradšej na podcasty používate.

Obsah pokračuje pod reklamou

Spojili sme sa s Tomášom Šmidákom, ktorý sa len pred pár hodinami vrátil z veľtrhu IFA 2022. Aké dojmy si priniesol na Slovensko? Čo ho najviac zaujalo na výstave a čo sklamalo? Vráti sa tam aj o rok?

Asi pred rokom zablokovali sociálne siete Twitter a Facebook amerického exprezidenta Donalda Trumpa. Urobili tak z dôvodu porušovania pravidiel používania a komunity a tiež z dôvodu šírenia nepravdivého obsahu či nabádania k násiliu. Ten urobil trucpodnik v podobe platformy Truth Social. Google ju však kvôli nedodržaniu podmienok nechce pustiť do svojho obchodu.

Všetci vieme, že Nóri patria k milovníkom elektromobilov a že napríklad taký Volkswagen od roku 2024 tam ani iné ako elektrické autá predávať nebude. Skupina nespokojných majiteľov Tesly však začala držať hladovku a od Muska žiadajú riešenie.

Odporúčame vám vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Viete, že momentálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇTECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX?