Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Nezmeškajte jediný zápas z IIHF 2019 s TECHBOX kalendárom

Nezmeškajte jediný zápas z IIHF 2019 s TECHBOX kalendárom
Juraj Recký
Nezmeškajte jediný zápas z IIHF 2019 s TECHBOX kalendárom

IIHF 2019, športová udalosť roka je tu. Pripravili sme preto pre vás špeciálny kalendár s rozpisom základných skupín majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji. Stačí si ho stiahnuť a pridať do svojho obľúbeného kalendára.

Pozrite si

Ako mať z pozerania MS 2019 maximálny zážitok? S projektorom

Zdroj | IIHF

Už v piatok totiž začínajú Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2019. 16 tímov je rozdelených do skupín A a B, pričom základnú skupinu odohrá „áčko“ v košickej Steel aréne, „béčko“ na bratislavskom štadióne Ondreja Nepelu. 

Slovensko všetky úvodné zápasy odbojuje vo východoslovenskej metropole a čakajú nás súperi ako Kanada, Veľká Británia, Francúzsko, Dánsko, Nemecko, Fínsko a USA. Ťažká skupina, no máme radi výzvy.

Pozrite si

Sledujte MS v hokeji cez oficiálnu aplikáciu 2019 IIHF powered by ŠKODA

S kým a kedy?

Prvý zápas nás čaká 10. mája o 20:15 proti USA a hneď deň na to nás v rovnaký čas čaká Fínsko. 13. mája nastúpime, opäť o 20:15, proti Kanade. Večerný čas nám je na majstrovstvách súdený. Na ľad s Nemeckom nastúpime 15. mája, opäť vo večernom zápase.

Francúzov sa pokúsime zdolať  už v popoludňajšom zápase 17. mája. Deň na to sa „pobijeme“ s Veľkou Britániou opäť vo večernom zápase. Na posledný zápas základnej skupiny nastúpime 21. mája o 16:15. Trochu komplikované takto z rýchlika?

Pozrite si

4 weby, ktoré sa oplatí sledovať počas blížiacich sa MS v hokeji

Kalendár na zdieľanie

Pripravili sme preto pre vás špeciálny TECHBOX zdieľaný kalendár s rozpisom oboch základných skupín. Zápasy nášho tímu sme zvýraznili a nastavili sme upozornenie na nadchádzajúcu udalosť pred zápasom Slovenska. Z našich súbojov vám tak ani jeden neujde. 

Všetko čo potrebujete urobiť je stiahnuť a potvrdiť importovanie do svojho kalendára. Verejný náhľad na kalendár nájdete na tomto odkaze, kde po prihlásení do Google účtu stačí kliknúť na tlačidlo „+“ v spodnej časti obrazovky. Kalendár sme vytvorili pomocou Google kalendára.

Všetky potrebné informácie k majstrovstvám sveta nájdete na stránke www.iihf.com.

Zdroj