Reklama

100-stranový TECHBOX 7-8/2016 aj s extra prílohou už v predaji

Števo Porubský

Leto je v plnom prúde, horúčavy striedajú daždivé dni, no nič nám nebránilo k tomu, aby sme počas posledného mesiaca makali ako divé včely a priniesli vám niečo, čo tu už dávno nebolo. Aby som bol presný, naposledy pred rokom. Čím je TECHBOX 7-8/2016 taký unikátny?

Nie je to novým dizajnom, ktorý sme vám ukázali už na začiatku tohto roka. Nie je to ani špeciálnou farbou, ktorú s takou radosťou používame, a už vôbec to nie je bezkonkurenčnou štruktúrou obálky, ktorú sa snažia mnohí okopírovať.

TECHBOX 7-8/2016 má 100 stán a aby toho nebolo málo, na leto od nás dostanete aj špeciálnu prílohu – TECHBOX Appky! Tá obsahuje 50 najlepších mobilných aplikácií pre všetky známe mobilné platformy. Hoci sú mnohé dobre známe, určite medzi nimi nájdete aj také, ktoré nepoznáte a oslovia vás.

Samotný 100-stranový letný TECHBOX je nabitý tým najzaujímavejším, čo posledný mesiac priniesol. Určite neprehliadnete veľkú recenziu ASUS ZenBook Flip so sexi modelkou, ale ani obrovský zakrivený HP ENVY Pro Curved, či špičkový hráčsky ASUS ROG G752.

Vyskúšali sme však aj najnovšie smartfóny na našom trhu – štýlovú Sony Xperia XA, nový Coolpad MAX, šikovný Samsung Galaxy J5 Duos či Lenovo Vibe K5 Plus. Pozreli sme sa ale na zúbok aj 360° kamere Samsung Gear 360, či novému smart náramku Gear Fit2 taktiež z Južnej Kóreji.

V TECHBOX 7-8/2016 ale nechýbajú ani technologické lahôdky a unikátne gadgety. Prvou je určite prvá Ultra HD Premium telka Panasonic VIERA DX900, prekvapila nás však aj prvá akčná kamera TG-Tracker od Olympusu či robotická kosačka Husqvarna Automower 450X. Čerešničkou sú reproduktory Nautilus od Bowers & Wikins, ktoré predbehli dobu.

To však nie je ani zďaleka všetko, čo v novom čísle nájdete. Čaká totiž na vás aj reportáž z Taiwanu, 35 testov či 10 aktuálnych tém. Najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 7-8/2016 nájdete v každom dobrom stánku, hypermarkete či na čerpacích staniciach za nezmenenú cenu 1,90 €.

Ak radi čítate časopisy elektronicky, stačí si stiahnuť čítačku Wooky a aktuálne elektronické vydanie časopisu TECHBOX, ktoré stojí len 1,60 € máte vždy so sebou vo svojom notebooku, tablete či smartfóne.

A nezabudnite. Aj v najnovšom vydaní je pre vás pripravená súťaž. Tentoraz hráme rovno o dve veci – šikovný smartfón Sony Xperia XA, s ktorým získate aj Bluetooth reproduktor Sony SRS-X11. Stačí správne odpovedať na tri otázky a tieto gadgety môžu byť vaše.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.