Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vyhraj Sony Xperia XA + reproduktor Sony SRS-X11!

Vyhraj Sony Xperia XA + reproduktor Sony SRS-X11!
TECHBOX
Vyhraj Sony Xperia XA + reproduktor Sony SRS-X11!

Je tu leto, čas prázdnin a dovoleniek a my sme pre vás pripravili novú atraktívnu letnú súťaž. Až do konca augusta súťažíme o štýlovú novinku, smartfón Sony Xperia XA, spolu s bezdrôtovým reproduktorom Sony SRS-X11.

Absolútna novinka na našom trhu, smartfón Sony Xperia XA, si ťa získa svojím tenkým štýlovým telom a množstvom funkcií, ktoré dostaneš za atraktívnu cenu.

Zamiluješ si najmä pohľad spredu, kde 5,0’’ displej chráni zakrivené ochranné sklo tiahnúce sa od okraja po okraj smartfónu.

Veľkou výhodou Sony Xperia XA je extrémne rýchly fotoaparát, s ktorým zachytíš presne tie momentky, ktoré chceš.

Dokonca máš k dispozícii hybridné automatické zostrovanie. Po tom, čo si vyberieš objekt, fotoaparát sám predvída jeho pohyby.

Vďaka tomu sa môžeš tešiť na ostré a nerozmazané akčné fotografie. Ak chceš Android smartfón s vynikajúcim výkonom, dlhou výdržou batérie, skvelým fotoaparátom a ideálnou veľkosťou uhlopriečky displeja, môžeš ho práve teraz vyhrať.

A navyše získaš aj atraktívny Bluetooth reproduktor Sony SRS-X11. Stačí správne odpovedať na tri súťažné otázky (pomoc nájdeš aj na stránke Sony) a mať šťastie pri záverečnom žrebovaní.

Súťaž ukončená! Výhercu a správne odpovede nájdete v samostatnom článku:

Pozrite si

Poznáme výhercu smartfónu Sony Xperia XA s Bluetooth reproduktorom

Zdroj