Reklama

Tech svet (185. deň): Google zastavil pozvánky v Google +

Drahomír Piok

Dnešný prehľad správ sa dotkne viacerých zaujímavých tém. Google zaregistroval prvé problémy so svojou novou službou Google +. Razor uvádza na trh dvojicu nových herných myší pre náročných hráčov. Prečítate si taktiež, že príslušenstvo k reproduktorom môže byť skutočne netradičné a na záver jedna lahôdka pre mužov.

Nezabudnite si prečítať aj naše hlavné správy o novinkách:

Netbooky Acer Aspire One Happy 2 v pastelových farbách

Hi-Fi zostavy od Sony plné prekvapení

Olympusy PEN E-PL3 a PEN E-PM1 sú ďalšie do tria nových Micro 4/3

Testujeme aplikácie a hry pre iOS (17. časť)

Google +

Google + zastavil pozvánky

Google ani nie pár dní po predstavení sociálnej siete Google + má prvé ťažkosti. Pre giganta zo Silicon Valley je to však príjemný problém. Služba zatiaľ beží v uzavretej beta verzii, ku ktorej sa dalo dostať iba cez pozvánku. Počas predchádzajúcich dní bol ale záujem o pozvánky obrovský a vymykal sa kontrole. Google ho následne jednoducho vypol a vysvetlil, že je veľmi potešený dopytom po novej službe. Musel však rozrastanie dostať pod kontrolu, pretože sa stále jedná o beta verziu. Kedy pozvánky znova povolí alebo kedy sa beta verzia skončí, neinformoval.

Razer 4G

4G myši

Razer tento mesiac uvedie do celosvetového predaja dvojicu nových myší. Bezdrôtová Razer Mamba a klasický Razer Imperator sú vybavené novou duálnou snímacou technológiou. Využívajú tak dvojicu senzorov, ktorá sa skladá z optického a laserového. Obe myši dosahujú 6400 dpi a začnú sa predávať za ceny v prepočte 90 € za Razer Mamba a 55 € za Razer Imperator. Pre záujemcov sú plné špecifikácie dostupné na domovských stránkach.

Kirpton AB-2200

Hi-Fi doska

Japonská spoločnosť, špecializujúca sa na príslušenstvo k špičkovým High-end audio zariadeniam predstavila najnovší prírastok do ich portfólia. Áno, je to iba drevená doska, no tento kus dreva dokáže neutralizovať vibrácie a poskytnúť tak kvalitnejší hudobný zážitok. Kirpton to s AB-2200 (drevenou latou), ktorá má rozmery 450 x 400 x 44 mm, myslí úplne vážne a začína ju predávať za cenu približne 170 €.

Neoceniteľný gadget pre mužov

Ak ste muž, určite už viete, že ženy často pri svojich odpovediach myslia veci inak ako vám hovoria. Klasický príklad je áno = nie, nie = nie a možno = nie. Z tých odpovedí by sa jeden zbláznil, no konečne môžeme mať v rukách prístroj, ktorý dešifruje „ženskú reč“.

Foto: Razor, Google, akihabaranews.com

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.