Reklama

Tamagotschi je späť! Čo prináša v roku 2024?

Zdroj | Bandai
Michal Sobek
Zdroj | Bandai
Zdroj | Bandai

Pamätáte si ešte na legendárne Tamagotchi? Zdá sa, že teraz zažíva svoju renesanciu. Spoločnosť Bandai si týmto pripomína 20. výročie vydania tejto hračky, ktorá v istom zmysle zmenila svet.

Tamagotchi je malé zariadenie v tvare vajíčka, ktoré disponuje displejom a fyzickými tlačidlami. Cieľom tejto hry je starať sa o zvieratko tak, aby nedošlo k jeho úmrtiu.

Zdroj | Bandai
Obsah pokračuje pod reklamou

Práve model Tamagotchi Connection bol v istom zmysle revolučný, pretože priniesol modernejšie funkcie, napríklad párovanie pomocou infračerveného senzora, ktoré slúžilo na prepojenie dvoch zariadení.

Tamagotchi Connection bude obsahovať viac ako 50 postáv a 150 herných predmetov, ktoré môže hráč zbierať, pričom niektoré položky bude možné odomknúť iba pomocou nájdenia hesiel.

Pozrite si

Tri mesiace s ASUS ROG Ally: nahradí Switch či poriadne PC?

Avšak nie je zatiaľ úplne jasné, ako to bude celé fungovať, keďže pôvodný model sa pripojil k sprievodnej webovej stránke TamaTown, ktorá dnes už neexistuje. K téme sa nevyjadril ani samotný Bandai.

Model Tamagotchi Connection bolo prvýkrát uvedený na trh v roku 2004. Práve tento legendárny model sa vracia do predaja. Aktuálne sú otvorené predobjednávky, pričom zariadenie bude odoslané 9. júla 2024.

Zdroj | Bandai

Na výber bude dokopy šesť farieb, a to Bubbles, Ice Cream, Rainbow Sky, Clear Retro a Blue Graffiti a Pink Graffiti. Za jeden kus zaplatíte 30 dolárov, za dve zariadenia to bude 58 dolárov.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.