Reklama

Taliansky e-bike ponúkne brutálnu batériu s dojazdom až 290 km!

Zdroj | Olympia
Michal Sobek
Zdroj | Olympia
Zdroj | Olympia

E-biky naberajú na popularite, no niet sa čomu čudovať. Horský model od talianskej spoločnosti Olympia šokuje svojim skvelým dojazdom, ktorý prekonáva aj hodnoty elektromobilov.

E-bike Olympia Hysak prináša vysokú schopnosť jazdy na dlhé vzdialenosti, čo ho odlišuje od iných horských e-bikov. Má totiž v konštrukcii zakomponovanú batériu s kapacitou až 900 Wh, čo mu dáva možnosť prejsť na jedno nabitie neuveriteľných 290 kilometrov!

Obsah pokračuje pod reklamou

Olympia Hysak má elegantný a športový hliníkový rám 6061. Základom výkonu je pohon Oli Edge, ktorý sa nachádza v spodnej časti rámu. Motor produkuje krútiaci moment 90 Nm, čím prekonáva iné známe systémy.

Ďalej sa tu nachádza aj snímač krútiaceho momentu, ktorý umožňuje prirodzenejší pocit z pedálu a zlepšuje celý zážitok zo samotnej jazdy. Vpredu sa nachádza 29-palcové koleso a vzadu 27,5-palcové, čo zabezpečuje lepšiu manévrovateľnosť.

Pozrite si

Motorka alebo e-bike? Výkon 1 000 W len tak v e-biku nenájdete!

Model Hysak od Olympie má integrovanú vidlicu RockShox 35 Gold so zdvihom 160 milimetrov a zadný tlmič RockShox Deluxe Select+ Trunnion, ktoré jazdcom poskytujú plynulú a kontrolovanú jazdu.

K ešte lepšej jazde pomáha 12-rýchlostná prevodovka Shimano Deore, ale zahanbiť sa nenechá ani brzdový systém, ktorý majú na starosti štvorpiestové hydraulické kotúčové brzdy, pričom predná brzda má 203-milimetrový rotor a zadná 180-milimetrový rotor.

E-bike Olympia Hysak je k dispozícii v rôznych konfiguráciách, vrátane troch rôznych veľkostí rámu, S/M, M/L a L/XL, a dvoch farebných prevedení v sivej a červenej farbe. Odporúčaná cena Olympia Hysak začína na 5 948 eurách.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.