Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Takto vyzerajú 960 fps videá zo Sony Xperia XZ Premium

Takto vyzerajú 960 fps videá zo Sony Xperia XZ Premium
Števo Porubský
Takto vyzerajú 960 fps videá zo Sony Xperia XZ Premium

V chorvátskom Umagu sme počas posledných pár dní mali možnosť vyskúšať si najnovšiu vlajkovú loď od Sony, model Xperia XZ Premium. Tento obor medzi top smartfónmi súčasnosti má okrem iného jednu špecifickú schopnosť – natáčať HD videá pri až 960 fps! Pozrite si prvé skúšobné zábery s týmto extrémnym spomalením.

Pozrite si

UNBOXING Sony Xperia XZ Premium + Sony MDR-100ABN

Pri rozbaľovaní najnovšej Xperie XZ Premium v luxusnej striebornej farbe so zrkadlovým efektom sme vám sľúbili, že ešte v Umagu natočíme niekoľko videí s neskutočným 960 fps. Po návrate sme sa dali dokopy a zostrihali ich do jedného videa, ktoré si už môžete pozrieť i vy…

Len pre zaujímavosť, 960 fps video znamená, že scéna sa spomalí až 32-násobne. Jedna sekunda by tak trvala 32 sekúnd. Vo videu tak môžete vidieť, ako extrémne dokáže nový fotoaparát v Sony Xperia XZ Premium spomaliť akčné scény.

Pozrite si

Sony Xperia XZ Premium – 960 fps video v obrovskom smartfóne

V testovaní pokračujeme, takže podobných videí vám ešte prinesieme aj s veľkým testom tejto horúcej novinky. Testovať totiž máme čo, okrem nového fotoaparátu má XZ Premium nový aj displej s Ultra HD rozlíšením a špičkový hardvér.

Pozrite si

Sony Xperia XZ Premium – Ultra HD displej a 960 fps HD video