Reklama

Takto jednoducho môžeš vyhrať Galaxy S23 Ultra!

TECHBOX

Schválne, aký smartfón sa ti vybaví, ak počuješ slovo fotomobil? Zrejme sa nepomýlime, ak povieme, že je to Samsung Galaxy S23 Ultra. Je to špička vo fotení, ale nielen v ňom. Excelentný displej, brutálny výkon a magický stylus S Pen.

Aj ty uvažuješ, že vymeníš súčasný mobil za tohto diabla? Tak čo ti v tom bráni? Potrebuješ povestnú kvapku, ktorou pretečie pohár tvojej túžby? Čítaj ďalej, dozvieš sa, ako môžeš S23 Ultra vyhrať, alebo ho získať so zľavou.

Dnes je deň D. Udeje sa totiž niekoľko vecí, o ktorých by si mal vedieť. V provom rade je 16. február posledný deň, kedy môžeš získať Galaxy S23 Ultra (ale aj S23 a S23 Plus) s vyššou kapacitou pamäte za cenu nižšej. To znamená, že ak si kúpiš Galaxy S23 Ultra s 512 GB, tak zaň nezaplatíš 1 579 €, ale len 1 399 €. Okrem toho dnes večer experti predstavia formou livestreamu najväčšie vychytávky novej série prémiových smartfónov Galaxy S23. Počas prenosu na Facebooku Samsungu bude platiť špeciálna ponuka a predobjednávkový bonus na tieto telefóny.

Obsah pokračuje pod reklamou

Livestream bude jedinečnou šancou dozvedieť sa všetko o novinkách z dielne výrobcu. To ti pomôže pri rozhodovaní, ktorý model si vybrať. Na všetky tvoje otázky o technickom vybavení, využití a vychytávkach prémiových telefónov Galaxy S23 odpovedia „Galaxy experti“ streamu #SamsungFutureStore. Ten bude prebiehať dnes od 19.00 na facebookovom kanáli Samsung Electronics Czech and Slovak. Ak sa zúčastníš akcie s podtitulom Epický livestream budeš súťažiť o špičkový telefón Samsung Galaxy S23 Ultra a vouchery v hodnote 40 € na nákup v e-shope samsung.sk.

Pozrite si

Samsung Galaxy S23 Ultra – podarila sa korunovácia nového kráľa fotomobilov?

Epickým livestreamom bude sprevádzať slovenská influencerka a Miss Slovenskej republiky Denisa Vyšňovská. Skvelé foto vlastnosti novej línie Galaxy S23 odhalí profi fotograf Marek Musil, ten je známy napríklad fotografovaním festivalov Burning Man. Herné vlastnosti týchto prémiových telefónov zase zhodnotí YouTuber Adam Lysek, známy ako Vidrail. Samsung prvýkrát využije pre livestream #SamsungFutureStore obrovskú LED obrazovku umiestnenú v štúdiu FZG Klecany.

Účastíci livestreamu budú mať možnosť priamo počas vysielania využiť jednu z posledných šancí, ako získať predobjednávkový bonus na dvojnásobnú pamäť telefónu Galaxy S23 za cenu menšej pamäte pri využití zľavového kódu UPGRADE. To ale nie je všetko! Získať môžeš tiež bonus 120 € k výkupu tvojho starého smartfónu.

Za kúpu smartfónu ti dá Samsung automatický bonus v podobe 10 % zo zaplatenej čiastky do Samsung Rewards programu, ten využiješ na zľavu v budúcom nákupe v e-shope samsung.sk. A na záver tajná infoška z dobre informovaného zdroja. Len počas livestreamu bude k dispozícii exkluzívna ponuka vo forme bezdrôtovej nabíjačky, stači zadať heslo NABIJ.

Nezabudni si teda dnes, štvrtok 16. februára, nastaviť pripomienku aby si mohol sledovať Epický livestream #SamsungFutureStore.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.