Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Surface Hub 2S a 2X - interaktívne tabule, ktoré pre nás chystá Microsoft

Surface Hub 2S a 2X - interaktívne tabule, ktoré pre nás chystá Microsoft
Zdroj | Microsoft
Michal Spiegel
Surface Hub 2S a 2X - interaktívne tabule, ktoré pre nás chystá Microsoft
Zdroj | Microsoft
Zdroj | Microsoft

Ešte na jar sme informovali o interaktívnej tabuli Microsoft Surface Hub 2. Najnovšie táto korporácia prichádza s novými informáciami o tejto tabuli a zároveň oznamuje ďalšie dva modely 2S a 2X.

https://www.youtube.com/watch?v=fozu9dU86Bw

Tabuľa má slúžiť na skupinové prezentácie a zjednodušenú kancelársku prácu. Microsoft si uvedomuje, že firmy potrebujú nástroj, ktorý bude podporovať tímovú prácu a rozvíjať kreativitu. Práve takým je zariadenie Surface Hub 2.

Nové modely tabule však nebudú samostatné zariadenia, ale iba softvérové vylepšenie jednej a tej istej tabule. Interaktívne zariadenie Surface Hub 2 sa začne predávať od druhého štvrťroku 2019 a následne pomocou výmeny softvérového cartridgu v zadnej časti tabule si môžete aktualizovať Surface Hub 2 na Surface Hub 2S a neskôr 2X.

Zdroj | Microsoft
Pozrite si

Microsoft Surface Hub 2 – pracovná tabuľa na druhú

Microsoft na novom modeli zapracoval zmeny, ktoré žiadali používatelia prvej verzie Microsoft Surface Hub. Nové obrazovky sú ľahšie, tenšie a jednoduchšie na používanie.

Inštalácia takejto obrazovky má byť taká jednoduchá ako zavesiť televíziu na stenu. K Surface Hub 2S dostanete aj mobilný stojan od firmy Steelcase, takže obrazovku viete pohodlne presunúť podľa želania.

Surface Hub 2S podporuje softvérové programy ako Microsoft Teams alebo Skype for Business, takže viete pracovať pohodlne aj na diaľku. Vďaka zabudovanému mikrofónu, reproduktoru a 4K Ultra HD rozlíšeniu by o kvalitu nemala byť núdza.

Zdroj | Microsoft
Pozrite si

Microsoft Surface Hub – najprepracovanejšia tabuľa na svete

Medzi novinku tabule patrí Microsoft Whiteboard aplikácia, ktorá, ako už názov napovedá, umožní využívať zariadenie ako skutočnú bielu tabuľu na písanie. Na rozdiel od tej reálnej tabule bude mať táto zabudovanú podporu pre elektronický atrament, vyhľadávač Bing či možnosť vyhľadávania. Nechýba zdieľanie obrazovky s ostatnými Android, Windows a iOS zariadeniami.

Ďalšou novinkou, ktorá je plánovaná na rok 2020 a umožní pripojenie viacerých používateľov, je Surface Hub 2X. Tabuľa zároveň umožní, aby ste ju otáčali či nakláňali do strán a s ňou sa bude automaticky otáčať aj displej. Surface Hub 2X bude zároveň podporovať službu Microsoft 365. Ceny zariadení stále neboli oznámené.

Zdroj