Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Sú vaše deti fanúšikom Čierneho pantera? Garmin uvádza špeciálnu edíciu

Sú vaše deti fanúšikom Čierneho pantera? Garmin uvádza špeciálnu edíciu
Zdroj | Garmin
Michal Sobek
Sú vaše deti fanúšikom Čierneho pantera? Garmin uvádza špeciálnu edíciu
Zdroj | Garmin
Zdroj | Garmin

Spoločnosť Garmin chce motivovať k pohybu aj deti. Vybrala sa cestou superhrdinov a predstavila špeciálnu edíciu modelu vívofit jr. 3 pre deti s motívom Čierneho pantera z dielne Marvelu.

Teraz môžu deti sledovať svoju každodennú aktivitu, zúčastňovať sa priateľských súťaží, odhaľovať dobrodružstvá aplikácie Marvel Avengers a ďalšie, vďaka špeciálnej edícii smart hodiniek. Nový dizajn je inšpirovaný Čiernym Panterom prináša množstvo ciferníkov s postavami Avengers, ktorými oslavuje kráľa T’Challu jeho vyspelý africký národ Wakandu.

Obsah pokračuje pod reklamou

Vpredu má farebný displej s uhlopriečkou 0,56-palca s rozlíšením 112 x 112 pixelov. Telo je odolné aj pri plávaní s certifikáciou 5 ATM a má hmotnosť len 25 gramov. Navyše gombíková batéria CR2025 má neskutočnú výdrž až jeden rok. Okrem toho toto zariadenie dokáže merať kroky, spánok aj minúty aktivity. Viac zábavy čaká v mobilnej aplikácii Garmin Jr. spolu so všetkými štatistikami.

Ku týmto dátam budú mať prístup aj rodičia a môžu sledovať aktivitu svojho dieťaťa, spánok, údaje o domácich prácach a ďalšie. Aplikáciu možno použiť aj na priraďovanie týždenných alebo denných prác a plánovanie upozornení. Po dokončení úlohy deti dostanú virtuálne mince, ktoré môžu byť vymenené za dohodnuté odmeny.

Výzvy povzbudzujú deti, aby súťažili v priateľských súťažiach so svojimi priateľmi a rodinou, ktorí používajú kompatibilné zariadenie Garmin. Pomocou miniaplikácie sa dá získať rýchly prístup k núdzovým kontaktným informáciám dieťaťa.

Zdroj | Garmin

Remienok tejto špeciálnej edície bol navrhnutý tak, aby sadol aj na tie najmenšie zápästia. Smart hodinky sú k dispozícii v obmedzenom množstve výhradne na webe Garmin.com. Ich odporúčaná maloobchodná cena je 89,99 dolárov.

Zdroj