Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Štýlový reproduktor Marshall Stockwell II teraz kúpite o 110 € lacnejšie

Štýlový reproduktor Marshall Stockwell II teraz kúpite o 110 € lacnejšie
Zdroj | Marshall
Tomáš Šmidák
Štýlový reproduktor Marshall Stockwell II teraz kúpite o 110 € lacnejšie
Zdroj | Marshall
Zdroj | Marshall

Produkty značky Marshall sú známe vďaka svojmu nezameniteľnému retro dizajnu a najmä kvalitnému zvuku. Či už ide o slúchadlá alebo práve reproduktory. Marshall Stockwell II je v porfóliu značky zlatou strednou cestou pre tých, ktorí chcú výkonný a zároveň prenosný reproduktor na cesty. My sme naň našli aj výbornú zľavu 44 %.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Pri pohľade na toto zariadenie je hneď jasné, že sa jedná o model britského výrobcu Marshall. A nie je to len kvôli veľkému logu na prednej strane. Jeho dizajn strieda kontrastné farby ako čierna a zlatá, čo vytvára dojem retro a zároveň luxusného vzhľadu.

Zdroj | Marshall
Pozrite si

ASUS rastie a má čím zaujať! Pozrite si TOP novinky pre rok 2022

Vonkajšia časť tvorí silikón a meniče chráni oceľová mriežka. Reproduktor je tiež odolný voči vode podľa certifikácie IPX4. Je teda vidno, že výrobca aj na cestovateľov či tých nešikovnejších z nás, ktorí vyššiu odolnosť určite ocenia.

Zdroj | Marshall

Na vrchnej strane nájdeme okrem napájacieho tlačidla aj klasické otočné spínače, prostredníctvom ktorých si rýchlo viete nastaviť úroveň basov, výšok či hlasitosti. Príjemným prvkom je aj kožené pútko, ktoré by malo zabezpečiť pohodlnejšie prenášania v rukách.

Zdroj | Marshall
Pozrite si

Xiaomi Smart Band 7 – najlepší dostupný smart náramok na trhu, ale čo tá výdrž?

Vnútri nájdeme dokopy tri meniče: 10 W subwoofer a dva 5 W výškové meniče. Vďaka nim by mal reproduktor ponúkať hlasný a kvalitný prednes vašej hudby kdekoľvek ste. Ak by vám štandardný zvuk predsa len nevyhovoval, môžete si ho rýchlo upraviť priamo na reproduktore. K dispozícií je tiež funkcia True Stereophonic, ktorá rozptyľuje zvuk do všetkých smerov tak, aby ním čo najlepšie zaplnila okolitý priestor.

Zdroj | Marshall

Stockwell II by vám mal vydržať 20 hodín prehrávania a vďaka rýchlemu nabíjaniu by sa mal nabiť na 100 % za približne 5 hodín. K zariadeniam ho budete môcť pripájať pomocou technológie Bluetooth vo verzii 5.0.

Marshall Stockwell II prišiel na trh v roku 2019 za cenu 249,90 €. Dnes si ho viete kúpiť o 110 € menej za cenu 139,90 €.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.