Reklama

Ako získať výhodne štýlový a trendy Xiaomi Mi Smart Projector 2?

Zdroj | Xiaomi
TECHBOX
Zdroj | Xiaomi
Zdroj | Xiaomi

V našej redakcii nám rukami prechádza množstvo zaujímavých TECH produktov a gadgetov, mnohé by sme si ihneď po otestovaní kúpili. Najnovšie nás oslovil Xiaomi Mi Smart Projector 2, ktorý sme si všimli vo Vianočnej akcii Orange.

Xiaomi Mi Smart Projector 2 svojou minimalistickou estetikou patrí medzi špičku. Na rozdiel od bežných zariadení sa za tento model určite nebudete hanbiť v akomkoľvek interiéri. Ďalším veľkým plusom sú jeho rozmery. Na výšku má zhruba ako diaľkové ovládanie na televízor.

Nový TESTBOX podcast nájdete na Apple Podcastoch a Spotify. Nechýba Google Podcasts, no ani ďalšie platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breake, či Anchor.

Obsah pokračuje pod reklamou

Mi Smart Projector 2 vyzerá perfektne a nenápadne bez toho, aby pôsobil fádne a jednoducho. Nadväzuje na prvú generáciu. Aj keď na prvý pohľad vyzerajú projektory úplne rovnako, predsa je medzi prvou a druhou generáciou zásadný rozdiel. Mi Smart Projector 2 disponuje viacuhlovou automatickou korekciou lichobežníkového skreslenia. V praxi to znamená, že projektor dokáže automaticky nastaviť obraz takmer z akéhokoľvek uhla.

Xiaomi Mi Smart Projector 2 dokáže premietnuť obraz o veľkosti od 60 do 120 palcov s natívnym FHD rozlíšením, čo znamená 1 920 x 1 080 px. Automatické zaostrovanie funguje veľmi dobre a ušetrí vám čas a občas aj nervy. Technológia HDR10 sa stará o vylepšenie obrazu, maximálny svetelný tok je 500 lúmenov.

Pozrite si

PlayStation 5 či projektor od 1 €. Orange predstavil tohtoročnú vianočnú ponuku

Projektor využíva štvorkanálovú LED žiarovku s technológiou DLP. Spolu s podporou HDR10 a farebným gamutom Rec.709 zaujme rozsahom farieb a kontrastom, ktoré dokáže produkovať. Zariadenie beží na OS Android TV. Sekunduje mu 2 GB RAM a 16 GB interná pamäť.

Bezdrôtové spojenie zabezpečuje Wi-Fi a Bluetooth 5.0, portová konektivita sa skladá z napájacieho konektoru, USB-A 2.0, HDMI a 3,5-mm Jacku. Xiaomi nezabudlo ani na kvalitný zvuk. Priamo v projektore sú zabudované dva 5 W reproduktory s podporou Dolby Audio.

Ak hľadáte kompaktný projektor, ktorý v prípade potreby viete vziať so sebou na chatu, či do kancelárie, Xiaomi Mi Smart Projector 2 je ideálny kandidát. Je naozaj spratný a určite sa naň nájde miesto v každej domácnosti. Je celkom možné, že ho nebudete používať na dennej báze, ale s rodinou si pozrieť najnovší diel seriálu a navodiť tak kino-atmosféru je silný zážitok. Poteší tiež možnosť využitia projektoru ako Bluetooth reproduktor.

Vzhľadom na cenu, ktorá je bežne 613 eur, ide o veľmi dobú voľbu za jeden z najlepších Android TV projektorov v danej triede. Určite tiež stojí za zváženie vianočná akcia v Orangei. S novým pevným internetom cez kábel a paušálom Go Safe Optimal v ponuke Love by bola výsledná cena 428,20 eur. Teda už od 1 eura na akontáciu a potom splátky 17,80 eur mesačne na 24 mesiacov.

Článok vznikol v spolupráci s operátorom Orange.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.