Reklama

Štýlové bezdrôtové slúchadlá od Sony teraz kúpite so zľavou až 60 %

Zdroj | Sony
TECHBOX
Zdroj | Sony
Zdroj | Sony

Na dobré sa oplatí počkať a platí to aj pri audio produktoch, ktoré nestarnú tak rýchlo, ako napr. smartfóny alebo počítače. Bezdrôtové slúchadlá Sony WH-H910N si vďaka tomuto faktu môžete teraz kúpiť s parádnou výpredajovou zľavou 60 %! Z pôvodných 300 € teraz totiž zlacneli na 118,60 €.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Bezdrôtových slúchadiel je na trhu ako húb po daždi a to nielen vďaka neustálemu prísunu nových modelov, ale aj tomu, že tie staré z trhu neodchádzajú tak rýchlo, ako je to pri technologických produktoch v iných kategóriách. Aj 3-4 ročné audio produkty sa totiž dokážu kvalitou a technológiami vyrovnať tým najnovším, hoci ich kúpite aj o polovicu lacnejšie.

Zdroj | Sony

To je aj prípad slúchadiel Sony WH-H910N, ktoré pôvodne dorazili na náš trh s maloobchodnou odporúčanou cenou rovných 300 €. Takúto prémiovú cenu dopĺňali o 35-hodinovú výdrž, vysoký frekvenčný rozsah, potláčanie okolitého hluku, podporu hlasových asistentov a praktickú skladaciu konštrukciu.

Pozrite si

Kto stihne kúpiť 75-palcovú telku LG 75NANO99 s 54 % zľavou?

Cez aplikáciu Sony Headphones Connect si môžete aktivovať takzvané adaptívne nastavenie zvuku, vďaka čomu sa vaše slúchadlá budú môcť prispôsobiť okolitým zvukom. Inými slovami, slúchadlá prispôsobia svoj zvukový prejav aktuálnej situácii, či už práve cestujete vlakom, kráčate po rušnej ulici alebo naopak sedíte v tichej miestnosti.

Zdroj | Sony

Spomínané aktívne potláčanie okolitého hluku je tu v kombinácii s dotykovým ovládaním doplnené o funkciu rýchlej pozornosti, ktorá vám umožní jediným dotykom náušníka okamžite prerušiť prehrávanie hudby a aktivovať prepúšťanie okolitého zvuku do slúchadiel. V lietadle či na stanici vám tak už neujde žiadne dôležité hlásenie a upozornenie posádky.

Na týchto parametroch sa medzičasom nič nezmenilo, zmenila sa však cena. Aktuálne tento model zoženiete v modrej farbe za cenu už od 118,90 € a v čiernej zas za cenu od zhruba 150 €. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.