Reklama

Kto stihne kúpiť 75-palcovú telku LG 75NANO99 s 54 % zľavou?

Zdroj | lg.com
TECHBOX
Zdroj | lg.com
Zdroj | lg.com

Kúpiť si výhodne špičkový televízor poteší každého fanúšika technológií. Ak máte veľkú obývačku a zároveň chuť na špičkový obraz 75-palcového panela s 8K rozlíšením, máte jedinečnú možnosť získať aktuálne model LG NanoCell 8K televízora s 54 % zľavou, konkrétne ušetríte 2 670 €.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

LG 75NANO99 patrí k najvyšším modelom výrobcu a práve vďaka technológii LG NanoCell by ste si mali vedieť naplno užiť 2K alebo 4K obsah aj v najvyššom akutálne komerčne dostupnom rozlíšení 8K. Celý algoritmus transformácie obrazu zabezpečí, aby ste si užili dokonalejšiu ostrosť, menší šum a zreteľnejší text.

Zdroj | lg.com

O všetko sa pritom stará výkonný procesor α9 tretej generácie s podporou AI, ktorý hĺbkovo analyzuje prehrávaný obsah a v reálnom čase ho upravuje do 8K rozlíšenia. To si viete naplno užiť na 75-palcovej uhlopriečke. Mimochodom, aj tento model získal certifikát “No Photobiological LED Hazard” – „LED bez fotobiologického rizika“, ktorý vydáva organizácia Underwriters Laboratories (UL) a ktorý overuje ochranu očí pred škodlivým svetelným žiarením.

O kvalitné a realistické farby sa postará aj technológia Pure Colors, taktiež intenzívnejší kontrast by ste mali vedieť dosiahnuť vďaka technológii Nano Black. K dispozícii je aj funkcia Dolby Vision IQ, ktorá výhody technológie Dolby Vision prináša aj v režimoch iných ako HDR, ale poteší aj Filmmaker mode, kedy sa vám automaticky prehrávaný obsah prispôsobí zážitku v kine.

Zdroj | lg.com

Výhodou je aj podpora aplikácií ako Apple TV, Netflix alebo LG Channels. Hráčov zase poteší režim HGiG, ktorý prispôsobuje zobrazenie pre čo najlepší zážitok z hrania hier. zobrazovanie v rozlíšení HDR a zaručí špičkový zážitok z hier. To, čo všetko televízor dokáže si pozrite na stránke výrobcu LG.

Zdroj | lg.com

A teraz to najlepšie, našli sme posledný kus modelu z roku 2020 o 54% lacnejšie. Dnes ho totiž kúpite za 2 229 €. Kto ho získa prvý? Aj toto je dôkaz, že sa niekedy oplatí počkať a vybrať si starší model televízora, ktorý stále dokáže v maximálnej miere konkurovať aktuálnym novinkám, avšak za výrazne nižšiu cenu, ako pri jeho uvedení na trh.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.