Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Štýlové a zároveň špičkové bezdrôtové slúchadlá? Privítajte Technics EAH-A800

Štýlové a zároveň špičkové bezdrôtové slúchadlá? Privítajte Technics EAH-A800
Zdroj | Technics
TECHBOX
Štýlové a zároveň špičkové bezdrôtové slúchadlá? Privítajte Technics EAH-A800
Zdroj | Technics
Zdroj | Technics

Stále hľadáte perfektné slúchadlá, ktoré sa hodia k vášmu životnému štýlu? Už nemusíte! Nové slúchadlá Technics EAH-A800 ponúkajú špičkový zvuk, elegantný dizajn, vynikajúce pohodlie a výbornú kvalitu hovorov ako doma, v práci tak aj na cestách.

Slúchadlá EAH-A800 ponúkajú nielen vynikajúcu kvalitu zvuku, ale sú navrhnuté pre každého. Poskytujú čistú hlasovú komunikáciu aj v hlučnom prostredí. Vďaka špičkovej technológii potlačenia hluku slúchadlá EAH-A800 svojim používateľom umožňujú ponoriť sa do zvuku, nech už sú kdekoľvek.

Zdroj | Technics

Novo vyvinutý 40 mm dynamický menič s voľným okrajom membrány a okrajovou časťou zloženou z rôznych viacvrstvových materiálov zaisťuje čistý zvuk a hlboké basy. Akustická komora optimalizuje prúdenie vzduchu, vďaka tomu vytvára silné basy a zlepšuje zvuk v stredných frekvenciách.

Použitie tenkovrstvových polymérových kondenzátorov – technológia používaná vo vysoko kvalitných zvukových zosilňovačoch Technics – uľahčuje stabilný prúd prechádzajúci zvukovými obvodmi, čo obmedzuje skreslenie a generuje skvelý zvuk. Model EAH-A800 navyše podporuje kvalitu zvuku s vysokým rozlíšením vďaka technológii Bluetooth® a LDAC.

Zdroj | Technics

Dohromady osem mikrofónov hrá veľkú úlohu pri podpore pohodlnejšej a prirodzenejšej konverzácie. Štyri mikrofóny MEMS pracujú súčasne, aby zachytili váš hlas s vynikajúcou presnosťou. Ďalšie štyri mikrofóny pre technológiu formovania lúča s redukciou šumu sa aktivujú súčasne z oboch strán, aby znížili okolitý šum. Naše jedinečné spracovanie signálu analyzuje hlasový signál a potláča okolitý hluk, takže váš hlas znie zreteľnejšie.

Vietor je jedným z faktorov, ktoré ovplyvňujú kvalitu hovoru, a preto spoločnosť Technics vybavila slúchadlá technológiou redukcie šumu vetra. EAH-A800 používajú mikrofón Feed-Forward s malými otvormi, ktoré sú umiestnené hlboko vnútri, čím minimalizujú vibrácie prenášané vzduchom.

Hlavný mikrofón na snímanie hlasu (Main Talk Mic) má iný sieťový materiál v prednej a zadnej časti, aby sa vibrácie obmedzili. Mikrofón pre hlbšie tóny v hlase (Sub Talk Mic) má horný kryt, ktorý zabraňuje priamemu pôsobeniu vetra.

Zdroj | Technics

Technológia duálneho hybridného potlačenia hluku spoločnosti Technics zachytáva vonkajší hluk aj hluk vnútri slúchadiel. V spojení s digitálnym a analógovým spracovaním vytvára táto kombinácia najlepší výkon vo svojej triede2, pričom je ideálna na potlačenie rušivých vplyvov doma alebo vonku.

Slúchadlá sú vybavené jedinečnými režimami okolitého zvuku, ktoré je možné nastaviť buď na režim prirodzeného prostredia, alebo na režim zvýšenej pozornosti. Režim prirodzeného prostredia zachytáva celý okolitý hluk, takže používateľ môže počúvať hudbu alebo telefonovať a zároveň venovať pozornosť svojmu okoliu. Režim zvýšenej pozornosti zachytáva zvuky vo frekvenčnom rozsahu ľudského hlasu, takže poslucháč môže počuť ľudské hlasy v okolí, napríklad hlásenie na letisku alebo hlas člena rodiny.

Zdroj | Technics

Viacbodové párovanie umožňuje pripojenie k dvom zariadeniam Bluetooth® súčasne. Ak sa napríklad pripojíte k videokonferencii na notebooku, ale potrebujete s niekým iným diskutovať cez telefón, môžete začať telefonovať jednoduchým dotykom tlačidla volania. Špičková4 výdrž batérie poskytuje približne 50 hodín počúvania hudby alebo 30 hodín hovoru.

Slúchadlá EAH-A800 boli navrhnuté tak, aby sa pohodlne nosili. 3D náušníky majú zakrivený dizajn, ktorý pôsobí rovnomerným tlakom na celé ucho. Náušníky sú vyrobené z pamäťovej peny, ktorá rozkladá tlak a zaisťuje bezpečné uchytenie. Vnútorný priemer náušníkov je dostatočne veľký, aby obopínal ucho, a napriek tomu je možné samotné slúchadlá uložiť do kompaktného prenosného puzdra. Drôtená pružina prechádza po celej dĺžke hlavy a optimalizuje tlak.

Zaujali vás slúchadlá Technics EAH-A800? Zaobstarať si ich môžete na stránke technics.com.