Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Strava dostáva aktualizáciu Summit, ktorá pridáva platené balíčky

Strava dostáva aktualizáciu Summit, ktorá pridáva platené balíčky
Zdroj | Strava
Michal Spiegel
Strava dostáva aktualizáciu Summit, ktorá pridáva platené balíčky
Zdroj | Strava
Zdroj | Strava

Populárna športová aplikácia Strava dostala aktualizáciu Summit. Tá pridáva pre aktívnejších športovcov prispôsobené balíčky zamerané na konkrétny cieľ.

Strava Summit vystrieda službu Strava Premium, ktorá bola dostupná doteraz. K dispozícii budú tri platené balíčky, ktoré budú fungovať v rámci predplatného.

Aktualizácia má za cieľ priniesť športovcom viac na mieru ušitých tréningov. V ponuke sú tréningy, ktoré vám pomôžu začať cvičiť po zranení, trénovať na maratón či analyzovať váš výkon.

Ide o tri balíčky – training, safety a analysis, ktorých cena je 8 dolárov mesačne alebo 60 dolárov ročne. V prípade, že máte záujem iba o jeden z balíčkov, môžete si platiť 3 doláre mesačne alebo 24 dolárov ročne.

Zdroj | Strava
Pozrite si

Strava vydala fascinujúcu mapu, ktorou nechtiac odhaľuje vojenské základne

Tréningový balíček je určený pre atlétov, ktorí sa pripravujú na preteky, ale aj pre tých, ktorí sa chcú dostať do formy. Medzi funkcie patrí tréningový plán, sledovanie GPS v reálnom čase, upraviteľné ciele, vzdialenosti a spotreba energie.

Súčasťou je aj rebríček, v ktorom sa môžete porovnať na základe veku a váhy. Nechýbajú samozrejme detailné informácie o vašom priemernom čase na kilometer či informácie o prejdených kolách.

Druhý balíček je zameraný na analýzu a meria údaje pri vašom tréningu, na základe ktorých vám oznámi, kedy je ideálny čas na oddych a kedy na makanie. Balíček vám analyzuje váš výkon a kardio s umožňuje súťažiť proti svojim najlepším výkonom alebo proti ostatným.

Zdroj | Strava
Pozrite si

Strava – parťák na beh či cyklistiku, ktorý vás postaví z gauča

Posledným balíčkom v rámci Summit aktualizácie je Safety pack, ktorý pomáha členom skúmať zaujímavé lokality a trasy, ktoré sú však zmapované. V rámci balíčku si môžete nastaviť, kto bude mať možnosť vás pozorovať naživo na mape, aby sa vedelo kde sa práve nachádzate.

Samotná aplikácia Strava je zdarma pre oba operačné systémy, Android aj iOS a pre hobby či profesionálnych športovcov je skutočne užitočnou pomôckou. S novými balíčkami je možné z tejto aplikácie vyťažiť ešte viac.

Zdroj