Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Štartuje anketa NAY TECHBOX roka 2016! Pomôžte nájsť najlepších

Štartuje anketa NAY TECHBOX roka 2016! Pomôžte nájsť najlepších
TECHBOX
Štartuje anketa NAY TECHBOX roka 2016! Pomôžte nájsť najlepších

Prešiel rok a je tu opäť unikátna anketa, v ktorej vy, naši čitatelia, rozhodujete o tom, kto získa titul toho najlepšieho medzi najlepšími. Za hlasovanie v ankete NAY TECHBOX roka 2016 aj tento rok môžete vyhrať zaujímavé ceny. Pomôžte nájsť najlepších a vyhrajte tri super smartfóny.

Aj tento rok je výber tých najlepších výlučne na vás, našich čitateľoch a zároveň používateľoch najrôznejších produktov. Hlasovanie o top produktoch, bankových aplikáciách či operátoroch v ankete NAY TECHBOX roka 2016 ale nebude zadarmo. Troch z vás odmeníme.

Stačí kliknúť na stránku NAYTECHBOXroka.sk, prezrieť si nominácie najlepších z najlepších a zahlasovať. Za váš hlas vám nielen poďakujeme, ale budete zaradení do žrebovania o skvelé ceny od partnerov ankety.

Hlasujte za najlepších a vyhrajte!

Rovnako, ako v minulých ročníkoch, aj v tomto roku zasadla odborná komisia zložená z redaktorov časopisu TECHBOX a portálu TECHBOX.sk, aby vybrali to najlepšie z roku 2016 až v ôsmich kategóriách – FOTOAPARÁT, TV, NOTEBOOK, INOVÁCIA, BANKOVÁ APLIKÁCIA, OPERÁTOR, TABLET a SMARTFÓN.

Nominácia 36 produktov, 6 bankových aplikácií a 6 operátorov ponúka prehľadnú orientáciu v tom najlepšom a najzaujímavejšom, aby ste mali rozhodovanie čo najjednoduchšie. Stačí iba kliknúť na NAYTECHBOXroka.sk a hlasovať.

Za vaše hlasovanie budete automaticky zaradení do žrebovania o super smartfóny – Huawei P8 Lite od VÚB banky, Lenovo Moto Z Play od Lenovo Slovakia a Sony Xperia X Compact od Sony Mobile.

Hlasovať môžete do 15. januára 2017. Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2016 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk.

O ankete NAY TECHBOX roka

Súťažná anketa NAY TECHBOX roka 2016 je šiestym ročníkom spotrebiteľskej ankety o najlepšie produkty, operátorov a bankové aplikácie roka. Cieľom ankety je oceniť najlepších daného roka z pohľadu spotrebiteľov. Výber je zúžený na šesticu nominácií v každej kategórii, ktoré vybrala odborná komisia zložená zo skúsených technologických redaktorov časopisu TECHBOX a portálu TECHBOX.sk. Organizátorom súťažnej ankety je spoločnosť TECHBOX, s.r.o.Zdroj