Reklama

Štartuje anketa NAY TECHBOX roka 2016! Pomôžte nájsť najlepších

TECHBOX

Prešiel rok a je tu opäť unikátna anketa, v ktorej vy, naši čitatelia, rozhodujete o tom, kto získa titul toho najlepšieho medzi najlepšími. Za hlasovanie v ankete NAY TECHBOX roka 2016 aj tento rok môžete vyhrať zaujímavé ceny. Pomôžte nájsť najlepších a vyhrajte tri super smartfóny.

Aj tento rok je výber tých najlepších výlučne na vás, našich čitateľoch a zároveň používateľoch najrôznejších produktov. Hlasovanie o top produktoch, bankových aplikáciách či operátoroch v ankete NAY TECHBOX roka 2016 ale nebude zadarmo. Troch z vás odmeníme.

Stačí kliknúť na stránku NAYTECHBOXroka.sk, prezrieť si nominácie najlepších z najlepších a zahlasovať. Za váš hlas vám nielen poďakujeme, ale budete zaradení do žrebovania o skvelé ceny od partnerov ankety.

Hlasujte za najlepších a vyhrajte!

Rovnako, ako v minulých ročníkoch, aj v tomto roku zasadla odborná komisia zložená z redaktorov časopisu TECHBOX a portálu TECHBOX.sk, aby vybrali to najlepšie z roku 2016 až v ôsmich kategóriách – FOTOAPARÁT, TV, NOTEBOOK, INOVÁCIA, BANKOVÁ APLIKÁCIA, OPERÁTOR, TABLET a SMARTFÓN.

Nominácia 36 produktov, 6 bankových aplikácií a 6 operátorov ponúka prehľadnú orientáciu v tom najlepšom a najzaujímavejšom, aby ste mali rozhodovanie čo najjednoduchšie. Stačí iba kliknúť na NAYTECHBOXroka.sk a hlasovať.

Za vaše hlasovanie budete automaticky zaradení do žrebovania o super smartfóny – Huawei P8 Lite od VÚB banky, Lenovo Moto Z Play od Lenovo Slovakia a Sony Xperia X Compact od Sony Mobile.

Hlasovať môžete do 15. januára 2017. Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2016 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk.

O ankete NAY TECHBOX roka

Súťažná anketa NAY TECHBOX roka 2016 je šiestym ročníkom spotrebiteľskej ankety o najlepšie produkty, operátorov a bankové aplikácie roka. Cieľom ankety je oceniť najlepších daného roka z pohľadu spotrebiteľov. Výber je zúžený na šesticu nominácií v každej kategórii, ktoré vybrala odborná komisia zložená zo skúsených technologických redaktorov časopisu TECHBOX a portálu TECHBOX.sk. Organizátorom súťažnej ankety je spoločnosť TECHBOX, s.r.o.Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.