Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Spustili sme nový TECHBOX 3.0!

Spustili sme nový TECHBOX 3.0!
Stanislav Vinc
Spustili sme nový TECHBOX 3.0!

Po mesiacoch príprav, desiatkach hodín vývoja a testovania je to tu. Privítajte s nami 3. generáciu portálu TECHBOX.sk, ktorá so sebou prináša nový dizajn, nové funkcie, ale aj celkom nový druh obsahu. Na čo sa môžete tešiť?

To, čo ste si už určite všimli, je úplne nový vizuál. V TECHBOX-e sme opäť stavili na originalitu, a tak sme sa namiesto kúpy hotovej šablóny portálu vybrali komplikovanejšou cestou. Kompletne sme s našimi partnermi navrhli dizajn portálu, funkčnosť a naprogramovali ho od úplných základov tak, aby ste sa na ňom cítili čo najlepšie, ideálne ako na modernej sociálnej sieti.

Obsah pokračuje pod reklamou

TECHBOX 3.0 sme od základov prispôsobili pre smartfóny (prostredníctvom ktorých nás za posledný rok čítalo až 71 % z vás), čo nám otvorilo úplne nové možnosti tvorby obsahu a interakcie s ním. Ako prvé si môžete všimnúť, že v novej generácii nášho portálu sa už môžete pohybovať nielen vertikálne, ale na mnohých miestach aj horizontálne, či už si budete prehliadať nové galérie fotografií, špeciálne výbery článkov či nové Tech Stories.

Prostredníctvom unikátnych Tech Stories vám budeme sprostredkovávať novinky zo sveta technológií, skúsenosti z testovania produktov či informácie z reportáží úplne novým spôsobom – takým, na aký ste zvyknutí na sociálnych sieťach. Obsah založený primárne na fotografiách doplnia krátke popisy, vďaka ktorým budete v obraze rýchlejšie a intuitívnejšie než kedykoľvek predtým. Užite si to, Tech Stories sú najmä o vizuálnom zážitku.

Pre obrazovky smartfónov sme okrem samotného prostredia portálu prispôsobili aj fotografie, ktoré na novej generácii uvidíte primárne vo vertikálnom pomere strán 4:5. Pri jeho prehliadaní si však určite všimnete aj to, že náš portál nikdy nekončí. Či už sa budete nachádzať na domovskej stránke, v sekcii Rýchle správy alebo na konkrétnom článku, po zídení na „pomyselný koniec“ vám TECHBOX 3.0 vždy ponúkne ďalší obsah podobne, ako to opäť dobre poznáte zo sociálnych sietí. Jednoducho u nás nájdete vždy niečo zaujímavé. Budeme vďační, ak vybrané články budete aj zdieľať.

Špeciálnu pozornosť pri tvorbe novej generácie portálu TECHBOX.sk sme venovali aj Rýchlym správam, ku ktorým sa na smartfónoch môžete dostať cez nové menu v dolnej časti obrazovky. K ich nového dizajnu sa pridáva aj nová Správa dňa, ktorá bude venovaná vždy tej najdôležitejšej informácii z aktuálneho dňa. Rýchle správy v novej generácii TECHBOX 3.0 získali skutočne špeciálnu pozornosť, veríme, že oceníte všetky nové funkcionality, ktoré budete s nami postupne objavovať.

Takýchto noviniek nájdete na novej generácii nášho portálu ďaleko viac, no budeme radi, ak ich budete nachádzať postupne spolu s novým obsahom.

Za vznik 3. generácie nášho portálu vďačíme okrem nášho tímu aj agentúre Diorama -špeciálne Jakubovi Otčenášovi, ktorý sa podpísal aj pod dizajn poslednej verzie nášho tlačeného magazínu TECHBOX. Už pri čakaní na prvé grafické návrhy sme si tak boli istí, že TECHBOX 3.0 je v dobrých rukách.

Pri vývoji sme sa rozhodli pre špecialistov na platformu WordPress – tím DEPLOY, kde oceňujeme najmä profesionálny prístup Pavla Eichlera, ktorý mal nesmiernu trpezlivosť s našou pedantnosťou a do úspešného finále sa prebojoval cez stovky excelovských riadkov našich pripomienok. Ďakujeme!

Portál TECHBOX 3.0 nevznikol zo dňa na deň, boli to mesiace príprav a dá sa povedať, že sme ho spoločne s externými spolupracovníkmi vyvíjali takmer dva roky. Práve ukončenie vydávania printového magazínu TECHBOX bol pre nás záväzok, že energiu, ktorú ušetríme pri vynechaní uzávierok, venujeme online portálu TECHBOX.sk, ktorý práve čítate.

Veríme, že sa budete na novej generácii portálu TECHBOX.sk cítiť dobre a jeho nový dizajn si spolu s jeho novými funkciami obľúbite rovnako, ako my počas obdobia jeho vývoja a testovania. Nevedeli sme sa už dočkať, kedy vám ho ukážeme. Je to tu! Budeme radi, ak sa s nami podelíte o váš názor a prípadne aj o tipy na ďalšie vylepšenia. Ako vždy sme pre vás k dispozícii na redakcia@techbox.sk.