Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
  • #TV
  • 3 min.
  • 22.5.2022

Špičkový 55-palcový OLED televízor od LG o 580 eur lacnejší? Zbystrite!

Špičkový 55-palcový OLED televízor od LG o 580 eur lacnejší? Zbystrite!
Zdroj | LG
Michal Sobek
Špičkový 55-palcový OLED televízor od LG o 580 eur lacnejší? Zbystrite!
Zdroj | LG
Zdroj | LG

Ak hľadáte skvelý OLED televízor s uhlopriečkou 55 palcov a nechcete dať zaňho kvantum peňazí, tak vám dávame do pozornosti 55-palcový model od spoločnosti LG. Navyše je teraz až o 580 eur lacnejší.

Pozrite si

LG ukázalo nový rad smart TV na rok 2022. Zvolíte si OLED, QNED alebo NanoCell?

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Model LG OLED55C11LB patrí do série kvalitných OLED televízorov od spoločnosti LG, ktorá práve v tomto odvetví dominuje. Dizajn je veľmi elegantný s minimálnymi rámčekmi okolo displeja a pevným podstavcom. Zboku môžeme vidieť, že celá elektronika sa nachádza v druhej polovici zariadenia a tú vrchnú tvorí len tenké sklo displeja.

Samotná uhlopriečka má 55 palcov (139 cm). Tvorí ju vysokokvalitný OLED panel so 4K rozlíšením (3 840 x 2 160 pixelov). Obnovovacia frekvencia je na úrovni 100 Hz, takže všetko bude maximálne plynulé. Displej sa môže pýšiť aj technológiami HDR10 a Dolby Vision. Pri OLED technológii sa môžete tešiť na sýte farby a dokonalé zobrazenie čiernej farby.

Pozrite si

Vyhraj novinku Garmin Instinct 2 Solar so solárnym nabíjaním

Televízor je vhodný aj pre hráčov, pretože disponuje technológiou FreeSync Premium a certifikáciou G-Sync Compatible. Ďalej je k dispozícii Game Optimizer, pomocou ktorého si hry jednoducho nastavíte podľa seba. Zvuk má celkový výkon 40 W a nechýba ani technológia Dolby Atmos a AI Sound Pro. Vzadu sa nachádza až štvorica HDMI konektorov typu 2.1.

Zdroj | LG

Operačným systémom je už pre LG tradične WebOS, kde nechýba ani doinštalovanie aplikácií ako Netflix, HBO Max, Skylink, Voyo, Apple TV a mnoho ďalších. Za plynulý systém môžeme vďačiť výkonnému procesoru α9 4K Gen4 AI. Všetku optimalizáciu vykonáva pomocou technológií AI Picture Pro a AI Sound Pro automaticky na pozadí a využíva pri tom algoritmy hlbokého učenia. Nechýba možnosť ani hlasového vyhľadávania. Vďaka NFC v ovládači môžete využiť funkciu Magic Tap, pomocou ktorej prepojíte svoj smartfón s TV.

Zdroj | LG

Cena televízora LG OLED55C11LB bola pri príchode na trh stanovená na 1 628,6 eur. Dnes je situácia omnoho priaznivejšia a aj vy môžete mať tento špičkový OLED model len za 1 049 eur, čo je úspora neskutočných 580 eur alebo aj 35 % z pôvodnej ceny.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.