Reklama

Špičkové technológie v štíhlom tele - privítajte Lenovo Yoga Slim 7i Pro

TECHBOX

Zabudnite na kompromisy. Lenovo so sériou Yoga Slim odštartovalo novú éru prenosných počítačov, ktoré vám ponúknu výkonný hardvér s fantastickou výdržou batérie po boku špičkového audiovizuálneho zážitku aj v elegantnom a štíhlom šasi. Presne taká je aj horúca novinka Lenovo Yoga Slim 7i Pro.

Na prvom dojme záleží. Lenovo Yoga Slim 7i Pro sa vám preto predstaví v štýlovom šate vyrobenom z prvotriedneho hliníka či už v pútavej svetlej verzii Light Silver alebo elegantnej verzii Slate Grey. Keď prvý pohľad vystrieda prvý kontakt, skvelý dojem z dizajnu doplní milé prekvapenie z jeho štíhleho a najmä ľahkého šasi, ktoré napriek prémiovým materiálom váži iba cca. 1,45 kilogramu.

Na obzeranie tu však primárne nie je dizajn, ale 14“ IPS displej s nadštandardným 2,2-2,8K rozlíšením a rovnako nadštandardnou obnovovacou frekvenciou 90 Hz. Skvelú plynulosť doplní kvalita s podpisom 100 % pokrytia farebného spektra sRGB a 1,07 miliardami farieb, ktoré dokáže Lenovo Yoga Slim 7i vykresliť aj vo vysokom dynamickom rozsahu vo formáte Dolby Vision.

Tento špičkový displej obklopujú tenké rámčeky, no do priestoru nad neho sa aj napriek tomu dostala infračervená webkamera, vďaka ktorej môžete notebook pohodlne otvárať aj bez zadávania hesla pomocou skenu tváre a to aj v noci.

Toto všetko tu ale nie je iba „na parádu“, ale aj serióznu prácu. Lenovo Yoga Slim 7i Pro preto pod svojim povrchom ukrýva 11. generáciu procesorov Intel Core až do modelu Core i7, ktorý môže v závislosti od výberu konfigurácie dopĺňať až 32 GB operačnej pamäte, až 1 TB SSD úložisko typu M.2 PCIe a dedikovaná grafika NVIDIA GeForce MX450 či GeForce GTXG61.

Chladenie tohto hardvéru majú na starosti tie najmenšie lopatky ventilátorov použité v tomto odvetví, vďaka ktorým dokázalo Lenovo do modelu Yoga Slim 7i Pro implementovať výnimočne tenký a efektívny chladiaci systém. Riadenie tohto chladenia má pod palcom inteligentný systém, ktorý automaticky optimalizuje spotrebu pre dosiahnutie celodennej výdrže batérie.

Popri týchto bombastických parametroch ale Lenovo Yoga Slim 7i Pro nezabúda ani na praktickosť. V jej spodnej časti preto dominuje podsvietená klávesnica s novými kopulovitými klávesmi, ktoré ponúkajú pohodlnejšie písanie, ako aj priestranný touchpad, ktorý oproti predchádzajúcim modelom narástol až o 25 %.

Ak si vás notebook Lenovo Yoga Slim 7i Pro svojou kombináciou výkonného hardvéru so štíhlym šasi, kvalitným displejom a dlhou výdržou batérie získal, zakúpiť si ho môžete v základnej konfigurácii za cenu už od 929,00 €. Viac informácií o ňom sa už dozviete na webovej stránke spoločnosti Lenovo.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.