Reklama

Špičkové Apple Watch 6 kúpite teraz takmer o 28 % lacnejšie

Zdroj | Apple
Richard Pliešovský
Zdroj | Apple
Zdroj | Apple

Viete, aké sú najpredávanejšie inteligenté hodinky na svete? Hádate správne, sú to Apple Watch. Pozreli sme sa na ceny a zisti sme, že minuloročný model, ktorý sa od tohoročného líši naozaj len minimálne, sa dá kúpiť až o 139 € lacnejšie.

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Zdroj | Apple

Smarthodinky majú 1,78″ OLED displej, poháňa ich procesor Apple S6 a disponujú internou 32 GB pamäťou. Na ňu si môžete uložiť hudbu z hudobnej služby Apple Music a pri športovaní, či dlhých prechádzkach nemusíte mať so sebou smartfón, aby ste počúvali svoje obľúbené piesne. Puzdro je vyrobené zo 100 % recyklovaného hliníka, dostupné je vo viacerých farbách.

Pozrite si

Apple Watch Series 6 majú mladšieho brata a netreba k nim iPhone!

Apple Watch Series 6 majú zabudovaný pulzný oxymeter. Ten umožňuje sledovanie hladiny kyslíka v krvi, pri jej nedostatočnom okysličení budete varovaní. Nový snímač hladiny O₂ sa skladá zo štyroch skupín LED diód a štyroch fotodiód. Je integrovaný do prepracovaného zadného kryštálu a v spolupráci s aplikáciou O₂ Levels (Hladiny kyslíka) určuje množstvo kyslíka v krvi.

V hodinkách sa po prvýkrát objasnili funkcie pre rodičov a natívna podpora monitoringu spánku.

Elegantné hodinky využijete nielen v kancelárií, ale aj pri športe, či tréningu. Sú vodotesné do 50 metrov, zmerajú vám EKG, využijete ich pri bezkontaktných platbách, ale aj na ovládanie smart domácnosti či Apple TV. Hodinky Apple Watch jednoducho musí mať každý fanúšik ekosystému Apple!

Zdroj | Apple

Smarthodinky Apple Watch Series 6 40mm sa bežne predávajú za 499,00 €, no momentálne si ich dokážete kúpiť už od 360 €. To je zľava vo výške 27,9 %. Za lepšiu cenu ich momentálne nekúpite nikde na Slovensku. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk. Pripomíname, aby ste nakupovali z overených e-shopov a vzhľadom na blížiaci sa Štedrý deň overili si ich skladovú dostupnosť.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.