Reklama

Soundbary Cinema nevyhodíte ani po 20-tich rokoch. Ich výkon vás posadí

Zdroj | Klipsch
Richard Pliešovský
Zdroj | Klipsch
Zdroj | Klipsch

Klipsch je výrobca, ktorý ponúka špičkové audio s veľkou úžitkovou hodnotou. Dokazujú to i nové soundbary, ich parametere zaručujú, že ich budete môcť využívať dlhé roky.

Klipsch primáša na trh štyri soundary Cinema 1200 a Cinema 800. Sú na výber v dvoch veľkostiach, 54 a 48 palcov. Ponúkajú 8K HDR priechod a dekódovanie pre 7.1.4-kanálové Dolby Atmos. Okrem káblového pripojenia na internet majú Wi-Fi. Podporujú Spotify Connect a hlasových asistentov Alexa a Google. Na každom soundbare získate pár ďalších HDMI vstupov, ktoré rozšíria konektivitu vášho domáceho kina.

Zdroj | Klipsch

Aké sú rozdiely medzi Klipsch Cinema 1200 a Cinema 800? Prvý menovaný má výkon 1 200 W rozdelený do 5.1.4-kanálového systému a ponúka úplné dekódovanie 7.1.4 Dolby Atmos. Získate tak skutočný „kinozvuk“ prichádzajúci zo všetkých smerov. Soundbary série Cinema majú najväčšie bezdrôtové subwoofery na trhu. Model 1200 má 12- palcový subwoofer.

Zdroj | Klipsch

Cinema 1200 obsahuje priechod videa HDMI-eARC a 8K HDR, čo vám zaručí mimoriadnu kvalitu a jas z vašich zdrojov obsahu. Tie musia mať samozrejme zodpovedajúce rozlíšenie.

Pozrite si

Nový bezdrôtový reproduktor Klipsch The Three je sila v jednoduchosti

Cinema 800 Dolby Atmos Sound Bar 5.1 je jednoduchšia zostava s 3.1-kanálovým zvukom, výkonom 800 W a 10-palcovým bezdrôtovým subwooferom. Aj Cinema 800 podporuje priechod videa HDMI-eARC a 8K HDR.

Zdroj | Klipsch

Soundbary Cinema Series sú vyrobené z dreva, navrhnuté sú tak, aby vyzerali a zneli ako reproduktory Klipsch Reference Series. Novinky sú už v predaji. Cinema 1200 si kúpite za 1 699 dolárov, Cinema 800 vás vyjde na 879 dolárov.

Zdroj | Klipsch
Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.