Reklama

Sony h.ear go vás bude zabávať celý deň

Zdroj | Sony
Marek Šimunek
Zdroj | Sony
Zdroj | Sony

Sony okrem nových bezdrôtových slúchadiel h.ear on predstavilo počas CES 2016 aj unikátny kompaktný bezdrôtový reproduktor Sony h.ear go. Ten by mal zaujať okrem malých rozmerov (204 x 62 x 60 mm, 0,79 kg) aj piatimi sviežimi farbami a samozrejme aj možnosťami pripojenia.

Pozrite si

Sony SRS-HG1 h.ear go – reproduktor na domáce párty

Zdroj | Sony
Pozrite si

Slúchadlá Sony h.ear on sa dočkali aj bezdrôtovej verzie

Okrem klasického pripojenia pomocou microUSB a 3,5 mm audio konektoru totiž reproduktoru Sony h.ear go nechýba ani Bluetooth, NFC a Wi-Fi. Vďaka tejto kombinácii môžete k sebe pripojiť niekoľko reproduktorov a získať tak multiroom hudobný systém.

https://youtu.be/7hKKZ0p7rTQ

Sony v prípade svojho nového reproduktoru myslelo aj na obľúbené hudobné streamovacie služby a tak obsahuje integráciu Spotify Connect a Google Cast. Prehrávanie je tak ešte jednoduchšie.

Zdroj | Sony

O podanie hudby sa pritom stará dvojica 35 mm meničov, ktoré sú doplnené dvoma pasívnymi žiaričmi pre lepšie podanie basov. Tie ešte vylepšuje technológia EXTRA BASS. Integrovaná batéria pritom na jedno nabitie vydrží až 12 hodín, takže o zábavu by ste mali mať postarané.

Zdroj | Sony

Reproduktor Sony h.ear go sa začne predávať v priebehu apríla tohto roku, pričom jeho maloobchodná odporúčaná cena by mala byť 250 €.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.