Reklama

Smart náramok Xiaomi Mi Band 5 lacnejší o 66 %? Aj to je možné!

Zdroj | Xiaomi
Michal Sobek
Zdroj | Xiaomi
Zdroj | Xiaomi

Spoločnosť Xiaomi už dlhé roky má svoju sériu smart náramkov Mi Band. Ponúkajú základné funkcie na meranie športov, dlhú výdrž, a to všetko za veľmi príjemnú cenu. Model Xiaomi Mi Band 5 je teraz vo veľmi výraznej zľave až 66 %.

Pozrite si

Xiaomi Mi Band 5: Smart náramok s kopcom funkcií za bezkonkurenčnú cenu

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Dizajn sa oproti predchodcovi veľmi nezmenil. Rozmery nového smart náramku sú 47,2 x 18,5 x 12,4 mm, pričom má hmotnosť len 11,9 gramov. Xiaomi dokázalo do rovnakého tela dať o 20 % väčší displej, konkrétne s uhlopriečkou 1,1-palca. Ten je vyrobený technológiou AMOLED, čo znamená sýte farby, dokonalé zobrazenie čiernej farby a skvelú čitateľnosť na priamom slnku.

Zdroj | Xiaomi

Vo vnútri beží jednoduchý operačný systém, ktorý je prehľadný, ovláda sa gestami a zobrazí aj upozornenia z pripojeného smartfónu. K tomu sa pripája pomocou technológie Bluetooth 5.0. Okrem toho náramok zmeria prejdené kroky, spálené kalórie, trasu, ale aj spánok.

Xiaomi Mi Band 5 dokáže odmerať 11 športových aktivít, vrátane behu, cyklistiky a ďalších. Na spodnej strane sa nachádza nová generácia snímaču srdca a novinkou tejto generácie bol snímač okysličenia krvi, čo sa v dobe koronavírusu hodí.

Zdroj | Xiaomi

Vo vnútri Mi Bandu 5 sa nachádza batéria s kapacitou 125 mAh. Výrobca deklaruje výdrž okolo 14 dní. Vylepšením prešiel aj nabíjací konektor, ktorý je po novom magnetický. Telo je vodeodolné podľa certifikácie 5 ATM.

Zdroj | Xiaomi

Tento smart náramok sa dostal najskôr na čínsky trh a až neskôr bol predstavený na tom globálnom. Bodoval veľmi atraktívnou cenou len 59 eur. Dnes je to o poznanie menej a vy si ho viete aktuálne kúpiť už za 19,58 eur, čo je úspora až 66,8 % alebo 39,42 eur.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.