Reklama

Slovenské LEGO Ideas Fender Stratocaster teraz kúpite o 15 % lacnejšie

Stanislav Vinc

Unikátna stavebnica LEGO Ideas Fender Stratocaster, za ktorej návrhom stojí Slovák Tomáš Letenay, ide od svojho vydania doslova na dračku. Pokiaľ ste si ešte svoj set neuchmatli, prípadne ním chcete potešiť niekoho ďalšieho napr. na blížiaceho sa Valentína, teraz ho kúpite s pomerne zaujímavou zľavou.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Na jeseň minulého roka nás v redakcii všetkých nadchla unikátna stavebnica LEGO Ideas Fender Stratocaster a to nielen pre jej samotnú myšlienku a prepracovaný dizajn, ale aj pre fakt, že za jej návrhom stojí slovenský autor.

Zdroj | LEGO

Pod gitarový set poskladaný z LEGO kociek sa podpísal Tomáš Letenay, ktorého sme si krátko po uvedení stavebnice na trh pozvali aj do našej redakcie, aby sme ho v relácii TECHTALKS vyspovedali, ako sa vlastne dostal ku skladaniu Lega, ako sa dostal jeho Fender Stratocaster z fázy návrhu až na poličky obchodov, ako aj to, či sa z neho teraz stane oficiálny LEGO dizajnér.

LEGO Ideas Fender Stratocaster dokáže potešiť nielen fanúšikov stavebníc, ale aj hudobných nadšencov, ktorí ocenia jej prepracované detaily. Modelu gitary nechýba textilný popruh, skladací stojan, šesť strún, pohyblivé ladiace kolíky, prepínač snímača či vibračná páka a dokonca ani zosilňovač 65 Princeton® Reverb.

Zdroj | LEGO

Pri skladaní modelu tejto ikonickej elektrickej gitary sa rozhodne nebudete nudiť. Zložená je z 1 074 dielikov a vo finále má na výšku až 35 centimetrov, vďaka čomu sa môže perfektne vynímať vo vašej domácnosti, kancelárii či hudobnom štúdiu. Mimochodom, poskladať si ju môžete v červenej i čiernej verzii, stačí si zvoliť správne kocky.

Zdroj | LEGO

Tesne pred Vianocami sme si na našom Instagrame zasúťažili o dva kusy tejto stavebnice podpísané Tomášom, ktoré už stihli medzitým potešiť dvoch víťazov pod ich Vianočným stromčekom. Ak sa na vás neusmialo šťastie v tejto súťaži, nezúfajte.

Pozrite si

Ako darovať na Valentína kyticu, ktorá nezvädne? Poskladajte si ju

LEGO Ideas Fender Stratocaster je totiž ešte stále dostupný a aktuálne dokonca za zvýhodnenú cenu. Táto stavebnica totiž pôvodne zamierila do predaja s maloobchodnou odporúčanou cenou 99 €. Aktuálne si ju ale môžete kúpiť s 15 % zľavou už od 84,90 €. Aktuálnu ponuku nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.