Reklama

Skullcandy Indy - plne bezdrôtové slúchadlá za polovičnú cenu Apple AirPods

Zdroj | Skullcandy
Michal Spiegel
Zdroj | Skullcandy
Zdroj | Skullcandy

Značka Skullcandy je známa svojimi štýlovými slúchadlami. Najnovšie predstavila plne bezdrôtové slúchadlá Skullcandy Indy, ktoré lákajú na nízku cenu.

Ide o klasické bezdrôtové slúchadlá, ktoré fungujú na Bluetooth technológii. Po dizajnovej stránke vyzerajú veľmi dobré a ponúkajú čierne farebné spracovanie. Výhodou je, že ak sa rozhodnete s nimi športovať, viete si na slúchadlá pridať gélovú vložku v rôznych veľkostiach, ktorá sa prispôsobí vášmu uchu. Navyše sú odolné voči vlhkosti či potu vďaka certifikácie IP55.

Zdroj | Skullcandy
Pozrite si

Skullcandy Push – ďalšie plne-bezdrôtové slúchadlá do počtu

V prípade telefonátu vám slúchadlá stíšia okolité hluky, aby ste lepšie počuli druhú stranu. Slúchadlá Skullcandy Indy disponujú dotykovým ovládaním, cez ktoré si viete pridať hlasitosť alebo aktivovať hlasového asistenta.

Čo sa týka batérie, slúchadlá Skullcandy Indy ponúkajú 4-hodinovú výdrž na jedno nabite s možnosťou dobitia v prenosnej nabíjacej kolíske. Celkovo tak môžete dostať až 16-hodinovú výdrž.

Najzaujímavejšia je samotná cena, ktorá je iba 79 dolárov. Oproti Apple AirPods, ktoré sa predávajú za 160 dolárov. ide tak o skutočne výhodnú kúpu. Otázna je samozrejme kvalita zvuku, no značka Skullcandy už dlho ponúka kvalitné audio zariadenia a veríme, že tieto slúchadlá nebudú výnimkou.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.