Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Skagen Falster 2 - pokračovanie minimalistických smart hodiniek na obzore

Skagen Falster 2 - pokračovanie minimalistických smart hodiniek na obzore
Zdroj | Fossil
Michal Spiegel
Skagen Falster 2 - pokračovanie minimalistických smart hodiniek na obzore
Zdroj | Fossil
Zdroj | Fossil

Fossil Group, výrobca kvalitných hodiniek, oznámil pokračovanie svojich inteligentných hodiniek – Skagen Falster 2. Oproti predchodcovi ponúknu nové fitness funkcie.

Zdroj | Skagen

Na IFA 2018 sme sa tešili aj kvôli oznámeniu nových inteligentných hodiniek. Takými sú aj smartwatch od firmy Fossil Group, ktorá vlastní značku Skagen.

Inteligentné hodinky, ktoré bežia na operačnom systéme Wear OS a ponúkajú minimalistický dizajn s 1,19″ displejom. Vďaka Wear OS sa tak môžeme tešiť na aplikácie od Google, ktoré by mali hodinky bez problémov podporovať. Nevýhodou môže byť, že hodinky bežia na 2-roky starom procesore Snapdragon Wear 2100, ktorý čoskoro dostane nástupcu.

Zdroj | Fossil
Pozrite si

Fossil predstavil až 300 modelov luxusných smart hodiniek

Medzi nové funkcie hodiniek patrí snímač srdcového tepu, GPS a NFC pre platenie pomocou hodiniek. Pomocou hodiniek Skagen Falster 2 tak môžete najnovšie sledovať svoju športovú aktivitu. Hodinky sú vraj odolné voči vode a dá sa s nimi plávať. Otázne však ostáva, koľko v tej vode vydržia a či je možné s nimi snímať aj plávanie ako aktivitu.

Hodinky sa ovládajú pomocou tlačidiel na boku, no je možné ich ovládať aj pomocou dotykovej obrazovky. Hodinky Skagen Falster 2 budú dostupné v čiernej, striebornej a ružovo-zlatej farbe.

Zdroj | Fossil
Pozrite si

Skagen Hagen Connected – smart hodinky bez potreby nabíjania?

Skagen Falster 2 sa zameriavajú hlavne na dizajn a je otázne, do akej miery dokážu presne merať vaše údaje a informácie o vašej polohe. Veríme však, že zabudované senzory budú využité naplno a hodinky nebudú merať iba srdcový tep a kroky, ale aj iné športové aktivity ako napríklad beh či cyklistiku.

Ak vás hodinky zaujali, kúpiť sa budú dať už od 12. septembra za cenu 275 dolárov so silikónovým alebo koženým remienkom. Pokiaľ chcete oceľový remienok, zaplatíte 295 dolárov.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdroj