Reklama

Fossil predstavil až 300 modelov luxusných smart hodiniek

Zdroj | FossilGroup
Viktor Šmidák
Zdroj | FossilGroup
Zdroj | FossilGroup

Spoločnosť Fossil na Baselworld 2017 predstavila niekoľko smart hodiniek známych značiek. Nechýba Michael Kors, Emporio Armani, Diesel či Skagen.

Zdroj | FossilGroup

Americká značka sa okrem iného špecifikuje na výrobu licencovaných produktov pre iné spoločnosti. Patria sem i velikáni, akými sú Armani, Diesel, Michael Kors i DKNY.

Na tohtoročnej výstave Baselworld 2017 Fossil nechýbal a predstavil hneď 14 značkových wearables, ktoré budú ponúkané až v 300 variantoch. Líšiť sa budú hlavne vzhľadom.

Zdroj | FossilGroup

Pri značkách Diesel či Emporio Armani môžeme očakávať nápadný vzhľad, naopak Michael Kors si nevšimnete tak ľahko. Samotný Fossil sa nedal zahanbiť tiež a svoje hodinky Q Venture a Q Explorist budú údajne najtenšími vo svojej triede.

Pozrite si

Huawei Watch 2 – nové smart hodinky so SIM kartou

Vnútro by malo byť pri všetkých modeloch veľmi podobné. Pôjde o procesor Qualcomm Snapdragon 2100, ktorý bol vyvinutý špeciálne pre smart hodinky. Displej by mal disponovať AMOLED technológiou. V každom type hodiniek bude navyše špecifická aplikácia, ktorá bude dopomáhať dizajnu. Výber systému padol na Android Wear 2.0.

Zdroj | FossilGroup

Niektoré wearables budú kompletne dotykové, iné naopak poskytnú len čiastočnú funkcionalitu v podobe hybridov. Podobné riešenie sme už mohli vidieť pri Skagen Hagen Connected. Tieto „polovičaté“ smart hodinky budú poháňané klasickou gombíkovou batériou.

Zdroj | FossilGroup

Hodinky Emporio Armani prídu v septembri, značka Diesel podobne ako Michael Kors okolo Vianoc. Diesel On sa budú predávať za 325 dolárov, ostatné detaily ohľadom ceny a dostupnosti zverejnené neboli.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.