Reklama

Si šikovný a chceš to ukázať ostatným? Zapoj sa do súťaže Junior Internet!

Števo Porubský

Si študentom strednej alebo základnej školy? Si kreatívny, plný nápadov a zaujímaš sa o internet? Chceš porovnať svoje schopnosti so svojimi vrstovníkmi, dozvedieť sa veľa nových informácií o internete, nadviazať užitočné kontakty? V tom prípade čakáme práve na tvoj projekt! Neboj sa výzvy, prihlás sa a ukáž, čo je v tebe! Staň sa aj ty úspešným!

 Junior Internet

Dňa 17.1. 2014 bola na webovej stránke projektu Junior Internet www.juniorinternet.sk spustená registrácia internetových projektov žiakov základných a stredných škôl na Slovensku. So svojimi webovými projektmi sa môžete registrovať  do 18. 2. 2014 na stránke súťaže. Junior Internet sa uskutoční počas mesiaca knihy a internetu 28. – 29. marca 2014 v Bratislave. Pre súťažný ročník 2014 je vyhlásených 6 súťažných kategórií, z ktorých jedna je absolútnou novinkou:

JuniorWEB – webové stránky, internetové služby a projekty umiestnené na Internete.

JuniorDESIGN – design webových stránok a akékoľvek iné elektronické grafické práce.

JuniorTEXT – do súťaže môžete prihlasovať texty na  tému „Sloboda na internete“. Slohový útvar je ľubovoľný. Rozsah súťažného textu musí byť min. 1000 znakov.

JuniorERB – do súťaže môžete prihlasovať webové stránky, internetové služby a projekty umiestnené na internete. Súťaž je určená webovým stránkam pre mestá, obce, regióny, turistické miesta či verejnú správu.

JuniorAPP – súťaž mobilných aplikácií resp. perspektívnych návrhov mobilných aplikácií a webových aplikácií.

JuniorLEARN – novinka! Kategória je určená pre nekomerčné webové stránky poskytujúce vzdelávací obsah. Web určený pre výučbu s overeným hodnoverným obsahom, tzv. e-learningové projekty.

Táto súťaž sa môže stať pre žiakov odrazovým mostíkom, ktorý ich „vystrelí“ do sveta úspešných mladých internetových webdesignerov, programátorov, internetových novinárov, projektových manažérov, či dokonca násťročných podnikateľov.

Viac na juniorinternet.sk.   

Junior Internet

Zdroj a foto: Junior Internet

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.