Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Samsung Galaxy TabPro S je najkrajší Windows tablet

Samsung Galaxy TabPro S je najkrajší Windows tablet
Roman Calík
Samsung Galaxy TabPro S je najkrajší Windows tablet

Monako sa minulý týždeň opäť na jeden deň stalo miestom plným najmodernejších technológií kórejského výrobcu Samsung.

Chladnička s obrovským dotykovým displejom, vysávač ovládaný aplikáciou, televízory s Quantum dot panelmi a univerzálnym ovládaním, jednoducho naše domácnosti budú ešte viac prepojené. Pozrite si ďalšiu z top noviniek, ktoré sme si naživo vyskúšali na Samsung Forum 2016 v Monaku.

Do Monaka si Samsung priniesol aj veľmi zaujímavý Windows 10 tablet s označením Samsung Galaxy TabPro S. Bez preháňania, toto je najkrajší Windows tablet, aký sme kedy držali v rukách. Kovové a tenké 6,3 mm telo v štýle najnovších smartfónov Samsung vás dostane. Použitý 12-palcový Super AMOLED displej má rozlíšenie 2160 x 1440 bodov, no aj ďalšie parametre novinky sú veľmi slušné. Dvojjadrový Intel Core M procesor (2,2 GHz) šiestej generácie dopĺňa 4 GB pamäť RAM a môžete si vybrať 128 alebo 256 GB SSD disk.

Pozrite si

Veľký tablet Samsung Galaxy TabPro S prináša Windows 10

K dispozícii bude Wi-Fi alebo aj LTE verzia tabletu, kde v prípade LTE pôjde o kategóriu Cat6. Výhodou pri používaní Windows 10 je aj štandardne dodávaný kryt s integrovanou hardvérovou klávesnicou s plnou veľkosťou kláves. Tablet sa ku krytu pripája pomocou magnetov, kryt pritom umožňuje rôzne polohovanie tabletu aj priame nabíjanie batérie klávesnice. Na tele tabletu je však len jediný USB-C port, preto použitie adaptéra bude nutnosťou. Ako to bude s výdržou vstavanej 5 200 mAh batérie uvidíme v reálnom teste, veríme, že sa novinka na Slovensku bude predávať.

 

Zdroj