Samsung Galaxy Fit 2: 1,1″ AMOLED displej a extrémne dlhá výdrž

ZDROJ | Samsung

Samsung tento týždeň predstavil viacero šikovných noviniek, ktorých kúpa vás nezruinuje. Okrem lacného 5G smartfónu Galaxy A42 5G, tabletu Galaxy Tab A7 a bezdrôtovej nabíjačky Wireless Charging Trio je to aj fintess náramok Galaxy Fit 2.

Ide o aktualizovanú verziu modelu Galaxy Fit. Výrobca sľubuje, že nový fitness náramok vydrží na jedno nabitie 15 až 21 dní, v závislosti od spôsobu používania. Novinka tak ponúka oveľa lepšiu výdrž než jeho prvá generácia, ale aj ako konkurencia, napríklad Fitbit Inspire 2.

ZDROJ | Samsung

Galaxy Fit 2 dokáže sledovať spálené kalórie, srdcový rytmus, prejdenú vzdialenosť, spánok a jeho fázy. Podľa výrobcu dokáže novinka dokáže automaticky detegovať až päť rôznych druhov fitness aktivít. Používatelia majú k dispozícii 70 rôznych ciferníkov.

ZDROJ | Samsung

Samozrejme, ide „len“ o fitness náramok a nie plnohodnotné smarthodinky. Pre mnohých používateľov je však práve takýto náramok oveľa prijateľnejší, ako inteligentné hodinky, ktoré treba nabíjať každý druhý deň, majú väčšiu hmotnosť a oveľa vyššiu cenu.

ZDROJ | Samsung

Pozrite siPrvý notebook s 5G a Intel Evo je Samsung Galaxy Book Flex 5G je

Galaxy Fit 2 má 1,1-palcový AMOLED displej s 3D zakriveným sklom a pomerne veľkú batériu s kapacitou 159 mAh. Náramok spĺňa certifikát IP68, je teda vodotesný a prachuvzdorný. Je kompatibilný s operačnými systémami Android (5.0 a novší) a iOS (iOS 10 a novší).

ZDROJ | Samsung

Samsung Galaxy Fit 2 sa bude predávať v čiernej a šarlátovej farbe. Presné podrobnosti o cene Samsung neoznámil, očakáva sa, že bude stáť rovnako ako prvá generácia. Do predaja by sa mal dostať v najbližších dňoch.

ZDROJ | Samsung

ZdrojGSMArena

Komentáre k článku