Samsung Galaxy Buds2 ulahodia každému uchu

ZDROJ | Samsung

Samsung mal dnes svoj veľký deň. Popri iných novinkách predstavil novú generáciu plne bezdrôtových obľúbených slúchadiel Galaxy Buds2. Čo ponúkajú?

ZDROJ | Samsung

V provom rade je to špičkový aktívny filter hluku (ANC). Spolieha sa totiž na pomoc AI, potláča až 98 % okolitého ruchu, čo je veľmi slušná hodnota. Ambient sound ponúkne 3 úrovne priepustnosti okolitých zvukov s minimálnou latenciou. Slúchadlá majú na vonkajšej strane 2 mikrofóny, dnu sa nachádza jeden.

Pozrite siSlúchadlá Samsung Galaxy Buds+ vás v štichu nenechajú

O kvalitný zvuk sa starajú dynamické dvojcestné reproduktory s frekvenčnou charakteristikou 20 až 20 000 Hz.

ZDROJ | Samsung

Slúchadlá podporujú funkciu Auto Switch, tá umožňuje ľahké párovanie medzi Samsung zariadeniami, okrem toho je dostupná aplikácia pre OS Windows. Buds 2 si teda pohodlne nastavíte aj v počítači.

Cez smartfón sa dá spustiť funkcia earbud fit test, ktorá používateľovi poradí, ktoré z trojice štupľov by si mal nasadiť, aby bol zvuk a efekt ANC ideálny.

Pozrite siSamsung prináša najlepšiu sériu hodiniek v histórií – sú výkonné a nadčasové

Bezdrôtový prenos zabezpečuje Bluetooth 5.2. Slúchadlá majú hmotnosť 5 gramov (jedno slúchadlo). Galaxy Buds2 sú o 15 percent % a o 20 % ľahšie ako Galaxy Buds Plus, čo by malo prispieť k väčšej pohodlnosti pri dlhých počúvaniach.

V každom sa nachádza batéria s kapacitou 61 mAh, dobijacie puzdro disponuje kapacitou 472 mAh. Galaxy Buds2 sa nabíjajú cez USB-C port, ale aj bezdrôtovo (štandard Qi). Na jedno nabitie so zapnutým ANC vydržia 5 hodín, 7,5 hodiny ak je vypnuté. S puzdrom získate spolu 20, resp. 29 hodín. Funkcia rýchlonbíjania vám za 5 minút dodá energiu na 60 minút počúvania.

ZDROJ | Samsung

Slúchadlá nahrádzajú Galaxy Buds+ ako model základnej úrovne v ponuke Samsungu. Túto rodinu teraz tvoria Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live a Galaxy Buds2.

Ako ste si mohli na obrázkoch všimnúť, dostupné budú vo viacerých farebných prevedeniach (grafitovej, bielej, olivovej a levanduľovej farbe). V predajnej sieti budú od 27. augusta za prijateľných 149 eur.

ZDROJ | Samsung

Komentáre k článku