Reklama

Samsung Galaxy A53 5G a k nemu Galaxy Buds Live? Vieme ako na to!

Zdroj | Samsung
TECHBOX
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Parametre, ktoré sme pred rokom s radosťou objavovali vo vlajkových lodiach dnes bežne nájdete v smartfónoch strednej triedy, stačí si len vybrať správnu značku. Samsung takou rozhodne je a dobre vie, že gro jeho používateľov tvoria bežní spotrebitelia, ktorí ocenia okrem inovatívnych funkcií, trendový dizajn za prijateľnú cenu.

Zrejme ste zaregistrovali predstavenie novinky Samsung Galaxy A53 5G. Na Slovensku sa začala predávať od 1. apríla a na tých, ktorí nebudú príliš dlho otáľať, čaká skvelá odmena, špičkové plne bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds Live v hodnote 169 eur. Ako ich môžete získať vám povieme o chvíľu, najskôr si zhrňme čo ponúka horúca novinka od Samsungu.

Samsung Galaxy A53 5G je osadený 6,5“ Super AMOLED displejom s obnovovacou frekvenciou 120 Hz a FHD+ rozlíšením, v ktorom je uložený 32 Mpx selfie fotoaparát. Displej využíva moderné algoritmy, vďaka nim je perfektný a skvelo viditeľný nielen v interiéri, ale i na priamom slnku. O jeho ochranu sa už tradične stará Corning Gorilla Glass 5.

Na zadnej strane nájdete až štvoricu objektívov. Primárny snímač má 64 Mpx rozlíšenie s optickou stabilizáciou a clonou f/1,8. Dopĺňa ho ultra-širokouhlý objektív s rozlíšením 12 Mpx, 5 Mpx makro snímač a napokon 5 Mpx snímač hĺbky.

Vďaka špičkovým fotoaparátom novej generácie sa viete spoľahnúť na úžasné fotografie v každej situácii kdekoľvek a kedykoľvek.

Ako naznačuje názov, smartfón podporuje aj 5G siete, čo sa hodí teraz, ale najmä v budúcnosti. Rozhodne vás poteší 5 000 mAh batéria s 2-dňovou výdržou, takže vás nenechá v šitchu ani počas náročných dní, plných telefonátov, fotenia či hrania hier. Čas nebudete zbytočne plytvať ani počas nabíjania, vďaka 25 W Super Fast Charging to potrvá len pár minút. Čerešničkou na torte je odolnosť voči poveternostným vplyvom podľa certifikátu IP67 (ponorenie do hĺbky 1 metra na 30 minút). Samsung Galaxy A53 5G je k dispozícii v čiernej, bielej, modrej a oranžovej farbe.

Ako získam Galaxy Buds Live?

Nárok na biele bezdrôtové slúchadlá Buds Live získate, ak si zakúpite Samsung Galaxy A53 5G do 17. apríla 2022. Smartfón sa predáva za 449 eur vo verzii 6 GB ROM a 128 GB internou pamäťou, resp. 8 + 256 za 509 eur. Po odrátaní ceny slúchadiel zistíte, že vás samotný mobil vyjde len na 280, resp. 340 eur, čo je úžasná suma.

Druhým krokom je zaregistrovanie sa v aplikácii Samsung Members do 24. apríla 2022. V zakúpenom telefóne Samsung Galaxy A53 5G si otvorte aplikáciu, kde v menu Výhody zaregistrujete váš nový mobil. Pripravte si doklad o nákupe a osobné údaje z vášho účtu Samsung account. Model a IMEI sa načíta automaticky.

Zdroj | Samsung

Po úspešnej registrácii získate unikátny kód (e-voucher), ktorý následne zadáte na stránke www.novysamsung.sk a tak získate bonus na slúchadlá Galaxy Buds Live white. Kód z e-voucheru na získanie bonusu môžete vložiť do 31. mája 2022.

Pozrite si

Prišli sme na to, ako získate Samsung Galaxy Z Flip3 za 1 €

Pripomíname, že Samsung okrem modelu Samsung Galaxy A53 5G predstavil aj Samsung Galaxy A33 5G. Ten je v mnohých aspektoch totožný, ako jeho „väčší“ braček. Má 6,4″ Infinity-U Display s 13 Mpx selfie kameru. Zadný fotoaparát má 48 + 8 + 5 + 2 Mpx rozlíšenie. Rovnako ako Galaxy A53 5G, aj tento model poháňa 8-jadrový procesor s grafikou Mali-G8. Predávať sa začína od 22. apríla vo verzii 6 + 128 GB za 369 eur. Na výber bude v čiernej, bielej, modrej a oranžovej farbe.

Ako sme spomínali, akcia platí do 17. apríla 2022, alebo do vypredania zásob. Viac informácii o ponuke nájdete na stránke www.novysamsung.sk. Keďže ide o mimoriadne výhodnú ponuku, dá sa predpokladať, že záujem bude väčší, ako sú skladové zásoby. Škoda by bola premeškať takúto výhodnú príležitosť.

Článok sme pripravili v spolupráci so spoločnosťou Samsung Slovakia.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.