Reklama

ROG Flow X13 - ultra ľahký výkonný notebook stvorený pre hráčov

Zdroj | ROG
Michal Spiegel
Zdroj | ROG
Zdroj | ROG

ROG rozširuje svoje portfólio herných notebookov. ROG Flow X13 je napájaný cez externý grafický procesor eGPU cez Thunderbolt 3.

Pri príležitosti výstavy CES 2021 v Las Vegas ROG pridal do ponuky výkonný herný notebook, ktorý nebudete mať problém zobrať so sebou na cestu.

Zdroj | ROG
Pozrite si

ROG Strix SCAR 15/17 dostáva poriadny upgrade aj s WQHD/165 Hz displejom

Notebook tiež disponuje dotykovým displejom a podporou pre stylus. Hmotnosť notebooku je iba 1,35 kilogramu, čo je pri hernom notebooku veľmi málo. Hrúbka dosahuje iba 15,8 milimetrov.

Záujemci si môžu vybrať medzu dvomi displejmi – Full HD s obnovovacou frekvenciou 120 Hz alebo 4K Ultra HD displej.

ROG Flow X13 disponuje 13″ displejom, procesorom AMD Ryzen 9 5980HS a grafickou kartou GeForce GTX 1650. Pamäť RAM je možné si zaobstarať až do 32 GB.

Zaujímavosťou je aj spomínané eGPU s výkonom 280W a s grafickou kartou NVIDIA RTX 3080 GPU. Procesor má hmotnosť 1 kilogram. Čo sa týka výdrže batérie, notebook ponúka 100 W nabíjanie cez USB-C, ktoré sľubuje nabitie z 0 na 60 % iba za 39 minút.

Zdroj | ROG
Pozrite si

Spoznajte ROG Zephyrus Duo 15 a jeho unikátny systém chladenia AAS Plus

Po stránke zvuku hráčov poteší podpora pre Dolby Atmos. Notebook ponúka na výber dve SSD úložiská – 512 GB alebo 1 TB.

Po stránke konektivity notebook ponúka 1 x USB-A, 2 x USB-C, 1 x audio combo a 1 x HDMI 2.0. ROG zatiaľ cenu notebooku neprezradil ani dátum uvedenia na trh. Na základe podobných modelov však môžeme očakávať, že lepšie vybavený model sa dostane na cenu niekoľko tisíc €.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.