Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Reproduktor Creative Sound Blaster Roar Pro s osobným PA systémom

Reproduktor Creative Sound Blaster Roar Pro s osobným PA systémom
Zdroj | Creative
Imrich Maťo
Reproduktor Creative Sound Blaster Roar Pro s osobným PA systémom
Zdroj | Creative
Zdroj | Creative

Creative Sound Blaster Roar Pro je ďalší z rodiny Roar bezdrôtových Bluetooth reproduktorov. Avšak tento nový, vylepšený model zabojuje o uplatnenie aj medzi profesionálmi vďaka osobnému PA systému (public address system).

Zdroj | Creative
Pozrite si

Creative iRoar, inteligentný bezdrôtový reproduktor

V porovnaní s pôvodným reproduktorom Sound Blaster Roar, reproduktor Roar Pro obsahuje vylepšené meniče, dlhšiu životnosť batérie (10 hodín) a posuvný prepínač, ktorý vám umožní zvoliť si rôzne zvukové profily (Warm, Neutral a Energetic).

Reproduktorovú zostavu tvorí 5 meničov, dva 1,5” vysokofrekvenčné,  2,5” subwoofer a dva bočné pasívne radiátory. Roar Pro disponuje dvoma vysoko výkonnými zosilňovačmi, pričom jeden je určený k zosilneniu hĺbok a stredov a druhý k zosilneniu výšok.

Pozrite si

Creative Sound Blaster X7: budete ho milovať a to nielen pre jeho vzhľad

Hlavnou črtou, ktorá odlišuje Sound Blaster Roar Pro od jeho predchodcu, je funčnosť s novým bezdrôtovým mikrofónom iRoar Mic, čím reproduktor nachádza uplatnenie ako prezentačný nástroj pri prezentáciach, konferenciách alebo verejných vystúpeniach. O mikrofóne iRoar Mic sme vás informovali už pri predstavení inteligentného bezdrôtového reproduktora Creative iRoar.

Zdroj | Creative

Reproduktor Roar Pro má vstavaný mikrofón a je vybavený integrovaným hlasovým záznamníkom. Takže si môžete nahrávať nie len hlasové poznámky, prednášky, rozhovory atď., ale po pripojení k telefónu prostredníctvom Bluetooth aj telefonické hovory.

Sound Blaster Roar Pro má niekoľko možností zvukového vstupu. Okrem Bluetooth, pričom na rýchle spárovanie využíva aj NFC, využijete aj 3,5 mm AUX, USB a dokonca aj microSD kartu. Vďaka pomerne veľkej, 6 000 mAh batérii, ktorá má vydržať 10 hodín prehrávania, môžete v prípade nutnosti nabíjať aj telefón alebo tablet.

Zdroj | Creative

Cena reproduktora Sound Blaster Roar Pro je stanovená na 249,99 €.

Zdroj