Reklama

REBBID, aplikácia na prenájmy, dokáže teraz pomôcť aj Ukrajincom

Zdroj | REBBID
Richard Pliešovský
Zdroj | REBBID
Zdroj | REBBID

V krízových časoch prichádza na pomoc ďalšia slovenská firma. Vyvinula aplikáciu rebbid.com, ktorá je určená pre prenajímateľov a nájomcov nehnuteľností a v reakcii na situáciu ju upravila tak, aby pomohla aj utečencom s hľadaním dlhodobého prenájmu.

Vývoj aplikácie rebbid.com začal zhruba pred dvomi rokmi. Ide o platformu, ktorá pomáha nielen bežným ľuďom (prenajímateľom a nájomcom), ale i maklérom tak, že im poskytuje všetko potrebné na to, aby našli, dohodli si podmienky a uzatvorili zmluvu o nájme. Pokiaľ možno čo najjednoduchšie.

Rebbid.com je slovenské AirBnB, akurát slúži na dlhodobý prenájom.

Pozrite si

Takto môžete pomôcť Ukrajine

Po krvavých udalostiach z minulého týždňa a následnej humanitárnej kríze urobil tím rebbid.com v aplikácii zásadné, mimoriadne užitočné zmeny. Podporia sa prenajímatelia, ktorí by boli schopní poskytnúť svoje ubytovacie kapacity pre prichádzajúcich Ukrajincov za flexibilnejších podmienok (za nižšiu cenu, na kratšie obdobie) prakticky kdekoľvek na Slovensku. Zmeny tiež zjednodušia prístup pre nájomcov, ktorí prichádzajú z Ukrajiny. Po novom si dokážu jednoducho a vo svojom jazyku nájsť aj iné než azylové prechodné bývanie.

Zdroj | REBBID

Odhaduje sa, že na Slovensku bude hľadať ubytovanie 50 000 ľudí z Ukrajiny. O tom, že náš trh s bývaním bude potrebovať dobrú organizáciu hovorí ďalšie číslo. Odhadovaný počet oficiálnych prenájmov ročne sa pohybuje medzi 30 až 50 000 nájmami.

Pozrite si

Pomoc pre Ukrajinu – ponuka ubytovania

Ak teda poznáte majiteľa alebo prenajímateľa s voľnou ubytovacou kapacitou, určite mu povedzte o tejto aplikácii. Aj takto jednoducho môžete pomôcť našim ťažko skúšaným susedom, ľuďom v núdzi.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.