Reklama

Razer má prototyp notebooku, ktorý vychádza z Tesla Cybertruck

Juraj Recký

CEO hráčskej značky notebookov Razer ponúkol cez Twitter Elonovi Muskovi notebook, ktorý dizajnovo vychádza z Tesla Cybertruck.

Vášnivé diskusie okolo dizajnu Tesla Cybertruck neutíchajú, čo je však príjemnejšie, dizajn futuristického elektromobilu podnecuje kreativitu ľudí z rôznych oblastí. Inšpirovať sa nechal aj CEO hráčskej značky Razer. Min-Liang Tan na Twittri ponúkol Elonovi Muskovi hráčsky notebook inšpirovaný práve Cybetruckom.

Cyberblade, ako Tan hráčsky notebook nazval, si od kontroverzného elektromobilu požičal farbu, ostré hrany, ale aj LED svietenie orientované na používateľa. Majiteľ vizionárskej značky síce nezareagoval, no odozva od publika bola masívna a viac ako pozitívna.

Zdroj | Tesla

Spojenie hráčskej značky Razer a Tesla pritom nie je až tak mimo realitu. V elektromobiloch Tesla si vďaka aktualizácii softvéru V10 môžete zahrať hry ako Tesla Arcade, Cuphead and Beach Buggy Racing 2 alebo hry známe z Atari, ako Missile Command a Lunar Lander. Vďaka V10 nechýba ani možnosť pozerať Netflix, využívať ouTube alebo si pustiť softvér na karaoke.

Pozrite si

Tesla Cybertruck je ako tank, plne elektrický a s tromi motormi!

Cybertruck sľubuje výhody pick-upu s výkonom prvotriedneho športového auta. Kapotáž má byť ultra pevnej 30-krát za studena valcovanej nekoróznej ocele a silného pancierového skla. Aj keď teda sklo má zrejme ešte nejaký ten vývoj pred sebou. Avšak, aj napriek tomu, ak si v elektrickom pick-upe predstavíte prvok zábavy, auto dostáva zasa nový rozmer.

Všetky dôležité a zaujímavé informácie o Tesla Cybertruck sme vám priniesli hneď po oficiálnom predstavení, prečítajte si náš článok Tesla Cybertruck je ako tank, plne elektrický a s tromi motormi!. V redakcii nás tiež zaujímalo, akoby Cybertruck vyzeral v civilnejších farbách, preto sme ho zafarbili. Nevyhli sme sa však ani šialeným farebným experimentom. Ako to dopadlo sa môžete pozrieť v našom článku Ružová Tesla Cybertruck?! Vieme, ako by mohla vyzerať.

Na serióznejšiu nôtu je článok o aerodynamike futuristického pick-upu, Tesla Cybertruck nemusí mať tak zlé aerodynamické vlastnosti, ako sa zdá. Nadšený letecký inžinier vytvoril model Tesla Cybertruck a vložil ho do virtuálneho aerodynamického tunela.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.