Reklama

PRODUKT MESIACA | Electrolux PUREi9 - systém 3D Vision vidí každú prekážku

Zdroj | Electrolux
PR článok
Zdroj | Electrolux
Zdroj | Electrolux

V pokračovaní rubriky PRODUKT MESIACA na TECHBOX.sk, v ktorej celý mesiac predstavujeme unikátne produkty, ktoré stoja za povšimnutie, sa opäť pozrieme na robotický vysávač Electrolux PUREi9. Ten po rokoch vývoja v rodnom Švédsku prišiel aj na náš trh, aby ukázal čo dokáže. Aké ďalšie výhody ponúka?

Zdroj | Electrolux

Electrolux PUREi9 je vybavený špeciálnym navigačným systémom 3D Vision, vďaka čomu vysávač presne sníma priestor, v ktorom sa pohybuje, a tak sa dokáže vyhnúť prípadným prekážkam. 3D Vision je kombináciou prednej kamery a dvojice laserov po stranách. Tak PUREi9 dokáže vytvárať 3D mapu priestoru, čím výrazne vyniká aj pred konkurenciou.

Pozrite si

PRODUKT MESIACA | Electrolux PUREi9 – tvar Trinity pre každý roh a kút

Vďaka 3D Vision vysávač PUREi9 sa nikdy nezasekne pod nábytkom či iným pevným predmetom. Vie si totiž zmerať, či sa do priestoru dostane, alebo nie. Navigačná technológia 3D mapping navigation zas zabezpečuje systematické a účinné vysávanie, PUREi9 tak nevysáva žiadnu plochu viackrát.

Zdroj | Electrolux

3D Vision v PUREi9 má na starosti aj automatické dovysávanie priestoru. Ak PUREi9 zistí, že vysávaný priestor je príliš veľký, povysáva najskôr jednu časť, potom sa ide dobiť a po nabití dovysáva zvyšný priestor. Ak mu to ani to nestačí, v jednom vysávacom cykle sa dobije ešte raz.

Celkovo dokáže PUREi9 povysávať až 160 m² plochy v jednom vysávacom cykle. 2 500 mAh batéria vo vnútri zabezpečí 40 minút vysávania v bežnom režime, resp. 60 minút v ECO režime. Zberná nádoba s kapacitou 0,7 litra je dostatočne veľká aj na týždeň každodenného vysávania.

Vedeli ste, že…

43 % súčasných majiteľov robotických vysávačov sa domnieva, že ich vysávač nedokáže odstrániť nečistoty zo všetkých kútov alebo malých priestorov?

Zdroj | Electrolux

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.