Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

PRODUKT MESIACA | Electrolux PUREi9 - tvar Trinity pre každý roh a kút

PRODUKT MESIACA | Electrolux PUREi9 - tvar Trinity pre každý roh a kút
Zdroj | Electrolux
PR článok
PRODUKT MESIACA | Electrolux PUREi9 - tvar Trinity pre každý roh a kút
Zdroj | Electrolux
Zdroj | Electrolux

V novej rubrike PRODUKT MESIACA na TECHBOX.sk budeme pravidelne predstavovať unikátne produkty, ktoré stoja za povšimnutie. Prvým z nich je nový robotický vysávač Electrolux PUREi9, ktorý po rokoch vývoja prišiel na náš trh len koncom minulého roka a okamžite zaujal. Aké výhody ponúka?

Zdroj | Electrolux

Electrolux PUREi9 je prvým robotickým vysávačom švédskeho výrobcu s takmer 100-ročnou tradíciou vo výrobe domácich spotrebičov všetkých druhov s inovatívnym tvarom Trinity. Trojuholníkový tvar vysávača je navrhnutý špeciálne pre čo najlepšie povysávanie prachu a nečistôt zo všetkých kútov domácnosti.

Rohy, kúty a ďalšie ťažko prístupné miesta tak nepredstavujú pre vysávač PUREi9 žiadny problém. Unikátny trojuholníkový tvar Trinity a kefa PowerBrush v samom okraji vysávača totiž bez problémov dosiahnu do každého zákutia a dokonale vysajú i priestor pozdĺž stien.

Zdroj | Electrolux

Vedeli ste, že…

43 % súčasných majiteľov robotických vysávačov sa domnieva, že ich vysávač nedokáže odstrániť nečistoty zo všetkých kútov alebo malých priestorov?

Funkcia PureFlow navyše vytvára silný prúd vzduchu, ktorý dodáva vysávaču PUREi9 pozoruhodný sací výkon. Ten umožňuje plynulé vysávanie prachu zo všetkých druhov podláh. Vďaka širokej čistiacej kefe a funkcii FlowMotion, ktoré reguluje otáčky kefy, zvládne PUREi9 povysávať každý typ povrchu.

Bez najmenších problémov je tak PUREi9 schopný povysávať tvrdé podlahy z dreva i laminátu, kameňa či vinylu. Nový robotický vysávač si ale poradí aj s kobercami, a to aj tými z tmavej tkaniny do výšky vlasu až 24 mm.

S výškou tela iba 8,5 cm sa Electrolux PUREi9 dokáže navyše dostať aj pod väčšinu sedacích súprav, postelí či nábytku na bežných nožičkách. Vďaka tomu sa už nemusia báť ani alergici, prach nemá v domácnosti s PUREi9 šancu. Navyše sa nemusíte báť ani o to, kedy spod sedacej súpravy prievan vyženie veľký kus prachu.

Zdroj | Electrolux