Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Prémiová klávesnica Logitech MX Keys píše skoro bez vašej pomoci

Prémiová klávesnica Logitech MX Keys píše skoro bez vašej pomoci
Zdroj | Logitech
Richard Pliešovský
Prémiová klávesnica Logitech MX Keys píše skoro bez vašej pomoci
Zdroj | Logitech
Zdroj | Logitech

Spoločnosť Logotech predstavila nové prírastky vo svojom prémiovom rade MX, okrem myši MX Master 3 je to hlavne klávesnica Logitech MX Keys.

Logitech MX Keys má vďaka s technológii Perfect Stroke klávesy s nízkym profilom a vynikajúcu hmatovú odozvou pre komfortné, i niekoľkohodinové písanie. Prácu uľahčí rýchlonabíjanie cez USB-C port a ergonomický dizajn.

Zdroj | Logitech

Pokročilá bezdrôtová klávesnice Logitech MX Keys s plynulým stlačením kláves a presnou hmatovou odozvou dokáže spríjemniť písanie aj veľmi dlhých textov. Funkcia inteligentného podsvietenia kláves deteguje ruky používateľa. Automaticky sa zapína a nastavuje úroveň podsvietenia podľa svetelných podmienok v interiéri. Dokáže sa vypnúť keď sa klávesnica nepoužíva, jednak sa ušetrí energia v batérii a jednak minimalizuje rozptyľovanie pozornosti.

Pozrite si

Myš Logitech MX Master 3 ponúka špičkové parametre nielen pre hráčov

K verzii Logitech MX Keys Plus je za príplatok k dispozícii aj mäkká, odolná a odnímateľná opierka rúk, ktorá prináša ešte väčší komfort pri práci.

Zdroj | Logitech

„Naše najnovšie vlajkové produkty sú určené pre pokročilých používateľov, ako sú softvéroví vývojári, inžinieri alebo návrhári, ktorí chcú byť produktívnejší a potrebujú pracovať so svojím digitálnym obsahom rýchlosťou myšlienky,“ uviedla Delphine Donne-Crocková, generálna riaditeľka pre kreativitu a produktivitu v Logitechu.

„Klávesnica MX Keys ponúka to najpohodlnejšie písanie na klávesoch s nízkym profilom, aké vám môžeme poskytnúť, aby ste dokázali pracovať tak dlho, ako potrebujete. Spoločné použitie tohto prvotriedneho výkonného nástroja znamená dokonalé riešenie pre váš počítač,“ dodáva Delphine Donne-Crocková.

Zdroj | Logitech

Klávesnica MX Keys je kompatibilná s Windows, macOS a bežnými linuxovými distribúciami. Podporuje technológiu Logitech Flow pre rýchle prepínanie ovládania medzi troma počítačmi s OS Windows (resp. macOS) naraz.

Zdroj | Logitech

Klávesnica MX Keys a myš MX Master 3 boli vyvinuté s dôrazom na niekoľkohodinové používanie. V prípade zakúpenia oboch zariadení, dostane používateľ opierku rúk zdarma. Samostatne je na predaj za zhruba 19 eur. Klávesnica sa predáva za 109 eur, na Slovensku bude k dispozícii v priebehu tohto mesiaca.

Zdroj | Logitech
Zdroj