Reklama

Myš Logitech MX Master 3 ponúka špičkové parametre nielen pre hráčov

Zdroj | Logitech
Richard Pliešovský
Zdroj | Logitech
Zdroj | Logitech

Logitech je dobre známa značka aj na Slovensku. Viac ako 35 rokov navrhuje a vyrába produkty, ktoré uľahčujú používateľom prácu i voľný čas. Spoločnosť najnovšie ohlásila nové prírastky vo svojom prémiovom rade MX – myš Logitech MX Master 3 a klávesnicu MX Keys. Dnes sa pozrieme na myš Master 3.

Pozrite si

Logitech MX Master 3 – takmer dokonalá myš pre náročných

Pokročilá bezdrôtová myš Logitech MX Master 3 bola vyvinutá s dôrazom na rýchlosť a presnosť. Bola skonštruovaná vo Švajčiarsku, kde sa aj vyrába. Má precízne vymodelovaný tvar, ten je dostatočne pohodlný aj pre dlhé pracovné zaťaženie (resp. hranie) a znižuje námahu na ruky a zápästia.

Zdroj | Logitech

Okrem možnosti prispôsobenia prostredníctvom Logitech Options sú k dispozícii aj prednastavené profily pre obľúbené softvérové aplikácie.

Myš je vybavená presným senzorom Logitech MX Darkfield s rozlíšením 4 000 DPI, ktorý dokáže pracovať na ľubovoľnom povrchu vrátane skla. Batéria vydrží pri plnom nabití až 70 dní, po trojminútovom rýchlonabijaní zvládne pracovať celý deň.

Zdroj | Logitech
Pozrite si

Logitech má nové mechanické klávesnice s RGB podsvietením pre hráčov

MX Master 3 ponúka veľmi rýchle a presné rolovanie pomocou úplne nového rolovacieho kolieska MagSpeed. Vďaka jeho elektromagnetickému pohonu umožňuje nehlučne prechádzať tisícky riadkov doslova za pár sekúnd.

Zdroj | Logitech

Myš Logitech MX Master 3 je kompatibilná s platformami Windows, macOS a najobľúbenejšími linuxovými distribúciami. Myš podporuje technológiu Logitech Flow pre jednoduché a rýchle prepínanie ovládania medzi troma počítačmi s Windows alebo macOS naraz.

Zdroj | Logitech

Medzi počítačmi a operačnými systémami môžu používatelia dokonca aj kopírovať a vkladať obsah, obrázky a dokumenty. Logitech MX Master 3 bola vyvinutá tak, aby s ňou používatelia dokázali pracovať a hrať dlhé hodiny. Podporuje funkciu rýchlonabíjania cez USB-C. Jej špičkový dizajn nebude kaziť dojem na žiadnom pracovisku, ale ani v domácom prostredí.

Zdroj | Logitech

Logitech MX Master 3 by mala byť k dispozícii na Slovensku v priebehu septembra za odporúčanú cenu 109 eur.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.