Reklama

Logitech má nové mechanické klávesnice s RGB podsvietením pre hráčov

Zdroj | Logitech
Michal Spiegel
Zdroj | Logitech
Zdroj | Logitech

Spoločnosť Logitech je známa svojimi kvalitnými hernými perifériami. Najnovšie prichádza na trh s dvomi dostupnými klávesnicami pre herných nadšencov. Modelom Logitech G915 LIGHTSPEED a G815 LIGHTSYNC nechýba populárne RGB podsvietenie.

Klávesnice predstavila Logitech G, značka, ktorá patrí pod spoločnosť Logitech a ktorá sa venuje hernému príslušenstvu. Dva modely sa líšia najmä v tom, že pri Logitech G915 LIGHTSPEED ide o bezdrôtový typ.

Zdroj | Logitech
Pozrite si

Logitech v najnovších headsetoch ponúka obzvlášť kvalitný odposluch

„G915 s elegantným, ultra tenkým hliníkovým telom, bezdrôtovým pripojením LIGHTSPEED, RGB podsvietením LIGHTSYNC a úžasnou výdržou batérie reprezentuje nový štandard hráčskych klávesníc“, vyjadril sa Ujesh Desai, viceprezident a generálny riaditeľ spoločnosti Logitech Gaming.

Bezdrôtová klávesnica ponúka rýchlu odozvu 1 ms a na jedno nabitie vydrží až 150 dní hrania s vypnutým podsvietením. Toto číslo platí v prípade, že by ste hrávali osem hodín denne. Nechýbajú programovateľné G klávesy, ktorých na klávesnici nájdete päť.

Zdroj | Logitech

RGB podsvietenie LIGHTSYNC si môžu hráči prispôsobiť podľa želania cez program Logitech G HUB. RGB ponúka 16,8 miliónov farieb. Pri zapnutom podsvietení vydrží klávesnica 12 dní na jedno nabitie. Opäť platí prepočet na osem hodín denne.

Druhý model, ktorý ponúka káblové pripojenie je Logitech G815 LIGHTSYNC. Dizajn aj konštrukcia je totožná s modelom G915 a funkcie sú tiež rovnaké. V rámci RGB podsvietenia si viete nastaviť tri predvolené profily.

Hráčske klávesnice G915 LIGHTSPEED a G815 LIGHTSYNC sú vybavené výkonnými, nízkoprofilovými mechanickými spínačmi GL od Logitech G. Výrobca sľubuje, že vďaka polovičnej výške zdvihu oproti štandardným 2 mm mechanickým spínačom umožňujú zrýchlenie aktivácie o 25% a aj pohodlnejšie písanie.

Zdroj | Logitech
Pozrite si

Logitech G502 LIGHTSPEED – bezdrôtová myška stvorená na hranie

Hráči si môžu podľa svojich preferencií vybrať spínače GL Linear, GL Tactile alebo GL Clicky. Verzia Linear ponúka plynulý stisk kláves, zatiaľ čo verzia Tactile poskytuje zreteľnú hmatovú odozvu hráčom, ktorí majú radi priamu spätnú väzbu. Verzia Click potom má okrem hmatovej odozvy aj zvukovú odozvu.

Bezdrôtová mechanická hráčska klávesnica Logitech G915 LIGHTSPEED a mechanická hráčska klávesnica Logitech G815 LIGHTSYNC s RGB podsvietením by mali byť k dispozícii v auguste 2019 za ceny 249 € a 199 €.

Zdroj | Logitech
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.