Reklama

Prečo sa spoločnosť ako Samsung rozhodla vyrábať botasky?

Zdroj | Samsung
Michal Sobek
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Spoločnosť Samsung má bohaté portfólio tej najrôznejšej elektroniky. Avšak napriek tomu sa rozhodla ísť do neprebádaných vôd, a tak tu máme botasky Samsung Shortcut Sneaker.

Táto obuv vznikla v spolupráci s Cheil Benelux, Elitac Wearables, Bruut Amsterdam a dizajnérom tenisiek Roelom Van Hoffom. Je vidno, že si na nich Samsung dal skutočne záležať.

Obsah pokračuje pod reklamou

Ako by ste aj hádali, toto nie sú len také obyčajné botasky. V podrážkach sa totiž nachádzajú pohybové senzory, ktoré umožňujú každej botaske sledovať jej pohyb a polohu.

Tam to však nekončí a topánky vedia údajne až päť rôznych skratiek, ktoré zatiaľ nepoznáme. V promo videu sme videli len jednu, keď používateľ tenisky dvakrát buchol o seba a vytočil tým navolený kontakt z pripojeného smartfónu.

Zdroj | Samsung

Zdá sa však, že ide skôr o nový koncept ako o skutočný produkt. Na svete bude existovať iba šesť párov týchto botasiek, pričom sa nebudú dať kúpiť len tak v obchode.

Na ich získanie musíte byť členom Samsung Members v Holandsku. Ak spĺňate túto požiadavku, do súťaže sa môžete prihlásiť do 9. júla 2024. Výhercov Samsung vyhlási 15. júla 2024.

Pozrite si

Samsung nás dnes prekvapil prvými hodinkami série FE. Toto ponúkajú

Je teda zaujímavé, že sa Samsung s takouto myšlienkou pohráva. Mohlo by tak ísť o nový segment v kategórii wearables, ktorý by nám dokázal do určitej miery zjednodušiť život.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.