Máte Galaxy Note7? Mali by ste poznať oficiálne pokyny od Samsungu

Samsung dnes zverejnil nové bezpečnostné pokyny pre všetkých majiteľov Galaxy Note7 na Slovensku ako s pôvodnými, tak i vymenenými zariadeniami. Samsung dôrazne žiada, aby zákazníci prestali mobilný telefón používať, zálohovali svoje dáta a zariadenie vypli.

Už v pondelok ste mohli čítať o tom, ako Samsung ukončil výrobu Galaxy Note7 z dôvodu pretrvávajúceho problému s batériou a jej prehrievaním aj vo vymenených kusoch.

V rýchlych spravách ste dnes mohli postrehnúť video jedného z používateľov, ktorému spoločnosť poslala špeciálnu bezpečnostnú krabicu aj s presným návod zabalenia chybného smartfónu.

Pozrite siSamsung končí s výrobou Galaxy Note7, vybuchujú aj vymenené kusy

https://youtu.be/pySvc17K2jE

Už aj v Európe Samsung podnikol dôležité kroky k čiastočnej obnove poškodenej reputácie. Spoločnosť potvrdila, že spolupracuje so všetkými obchodnými partnermi v celom európskom regióne na spustení náhradného programu.

V rámci ktorého si budete môcť vymeniť Galaxy Note7 za Galaxy S7, prípadne Galaxy S7 edge. Je tu však aj možnosť vyplatenia rozdielovej čiastky za obstaranie iného modelu, prípadne si nechať vrátiť plnú sumu za nákup.

Ak ste v rámci predobjednávkovej akcie dostali k telefónu napr. VR okuliare, zostanú vám ako poďakovanie za spôsobené komplikácie.

Pozrite siSamsung sťahuje Galaxy Note7 z trhu kvôli vybuchujúcej batérii

Takto a možno aj horšie skončili zariadenia s chybnou batériou.

Samsung Galaxy Note7
ZDROJ | Crushader
Samsung Galaxy Note7 Phoneandroid
ZDROJ | Phoneandroid

Ondřej Koubek, PR manažér Samsung Electronics Czech and Slovak, uviedol:

Našou absolútnou prioritou je bezpečnosť našich zákazníkov. Preto všetkých majiteľov Galaxy Note7 dôrazne žiadame, aby prestali tieto zariadenia používať, zálohovali si dáta a prístroj vypli.

Veríme však, že Samsung svoju reputáciu v uvádzaní kvalitných vlajkových modelov na trh obnoví a nový Samsung Galaxy S8 bude opäť medzi elitou.

ZdrojSamsung

Komentáre k článku