Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

PPV OKTAGON MMA. Ako kúpiť, kde pozerať a čo všetko v aplikácii nájdete?

PPV OKTAGON MMA. Ako kúpiť, kde pozerať a čo všetko v aplikácii nájdete?
Michal Sobek
PPV OKTAGON MMA. Ako kúpiť, kde pozerať a čo všetko v aplikácii nájdete?

Už zajtra sa odohrá prvý turnaj roka 2022, a to priamo v O2 Aréne v Prahe. OKTAGON 31 si môžete pozrieť aj vy z pohodlia domova pomocou systému Pay-per-view. Ukážeme si, ako to vyzerá a aké ešte ďalšie možnosti v aplikácii OKTAGON MMA nájdete.

Pozrite si

OKTAGON 31 konečne v O2 Aréne! Čaká nás nabitý turnaj a dva titulové zápasy

Čo je to Pay-per-view (PPV)? V skratke ide o jednorazový poplatok, vďaka ktorému vám bude sprístupnené online vysielanie nejakej udalosti. V tomto prípade je to turnaj OKTAGON 31.

Jednorazový poplatok je vo výške 10,99 eur a keď sa rozhodnete ho zakúpiť v deň turnaja, tak zaplatíte 13,99 eur. Okrem online sledovania máte k dispozícii týždenný archív podujatia. Následne sa vám všetko deaktivuje.

Ako sa kupuje PPV?

Už hneď na úvodnej stránke aplikácie máte oznam o turnaji, kde nechýba položka „Kúpiť PPV“. Stačí na ňu kliknúť a budete presmerovaný do internetového prehliadača, kde už len zadáte údaje o svojej platobnej karte a vykonáte prevod. Odteraz máte k turnaju zakúpený živý prenos a týždenný archív.

Okrem toho si hneď môžete pozrieť bližšie informácie o turnaji a aj si prezrieť zápasovú tabuľku spolu so stávkovými kurzami na jednotlivých bojovníkov. Klikom na konkrétneho bojovníka sa dostanete do jeho podrobných zápasových štatistík.

Kde sa to dá pozerať?

Podujatia organizácie OKTAGON MMA môžete sledovať v rovnomennej aplikácii, ktorá je dostupná pre operačné systémy AndroidiOS, a to aj pre tablety, no tam je podľa hodnotení horšia kompatibilita. Nie je problém si to pozrieť ani v internetovom prehliadači na vašom PC.

Aplikácia sa pomaly dostáva aj do operačných systémov v smart televízoroch. Ak máte smart TV od spoločnosti LG, tak OKTAGON MMA už nájdete v obchode s aplikáciami. Pre ostatné smart TV sa aplikácia pripravuje.

Samotná aplikácia OKTAGON MMA je veľmi bohatá na obsah a neslúži len na sledovanie turnaja, ale máte v nej archív doterajších turnajov, projektov organizácie a bohaté štatistiky jednotlivých zápasníkov. Lokalizácia aplikácie je kompletne v českom jazyku.

Zdroj | OKTAGON MMA

Dolná lišta obsahuje základné kategórie ako Domov, Turnaje, Oktagon.TV, Bojovníci a Viac. V prvej položke máte novinky, kde sa nachádzajú rôzne promo videá ohľadom turnaja a OKTAGON Bary (miesta na Slovensku a v Čechách, kde pre návštevníkov vysielajú turnaj).

V záložke „Turnaje“ sú nadchádzajúce a uplynulé turnaje spolu so zápasmi a prípadnými výsledkami. V „Oktagon.TV“ si môžete pozrieť všetky doterajšie zápasy, ktoré organizácia uskutočnila rozdelené podľa turnajov. Škoda len, že turnaje nie sú zoradené chronologicky a táto možnosť úplne chýba, čím sa z toho stáva trochu zmätok.

Sekcia „Bojovníci“ obsahuje všetkých zápasníkov v organizácii OKTAGON MMA. Nechýba vyhľadávacie pole, alebo zoradenie podľa pohlavia. Štatistika obsahuje fotku, skóre zápasníka, váhovú kategóriu, výšku, vek a klub, v ktorom zápasník trénuje. Nasleduje sekcia so zápasmi a ich výsledkami.

Poslednou položkou je „Viac“. Tam nájdete rôzne odkazy do e-shopu, nastavenia aplikácie, prihlásenie do účtu a možnosť vstúpiť do OKTAGON CLUB. Ide o poplatok vo výške 2,99 eur mesačne, za ktorý získate prednostný prístup k lístkom na turnaje, prednostný prístup k novinkám a každomesačné darčeky od partnerov organizácie.

Cez webový prehliadač sa naskytnú ešte dve možnosti predplatného. OKTAGON.TV BASIC a PREMIUM. Prvé menované predplatné za 5,99 eur mesačne ponúka pozeranie 12 až 18 partnerských turnajov zdarma, kompletný videoarchív a prednostný prístup k novinkám. Verzia PREMIUM za 8,99 eur mesačne pridáva ešte nerušené pozeranie bez reklám.

Ak ste fanúšikom bojových športov a MMA tak turnaj OKTAGON 31 sa uskutoční už zajtra, 26. februára od 18:00. čaká nás dokopy 8 zápasov a z toho rovno dva titulové. Ukážu sa hviezdy domácej scény ako Samuel Krištofič, Patrik Kincl, Vlasto Čepo, Ronald Paradaiser a mnohí ďalší. Návrat do OKTAGONU hlási aj Francúz Alex Lohoré.