Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

OKTAGON 31 konečne v O2 Aréne! Čaká nás nabitý turnaj a dva titulové zápasy

OKTAGON 31 konečne v O2 Aréne! Čaká nás nabitý turnaj a dva titulové zápasy
Zdroj | OKTAGON MMA
Michal Sobek
OKTAGON 31 konečne v O2 Aréne! Čaká nás nabitý turnaj a dva titulové zápasy
Zdroj | OKTAGON MMA
Zdroj | OKTAGON MMA

Československá športová organizácia OKTAGON MMA už túto sobotu organizuje prvý turnaj v roku 2022. O2 Arénu čakajú naozaj poriadne zápasy a aj dva titulové súboje.

MMA sa stalo v posledných rokoch fenoménom u nás aj u našich susedov. Je to najmä vďaka organizácii OKTAGON MMA, ktorá tento šport spropagovala a priblížila aj nášmu publiku.

Už v sobotu, 26. februára od 18:00 náš čaká prvý tohtoročný turnaj OKTAGON 31, ktorý sa po dlhšej odmlke spôsobenou pandémiou koronavírusu, vracia späť od obrovskej O2 Arény v Prahe.

A rozhodne sa vracia vo veľkom štýle. Celkovo nás čaká 8 zápasov a z toho rovno dva titulové. Tri zápasy z pôvodnej zápasovej karty sa bohužiaľ neuskutočnia. Ukážu sa hviezdy domácej scény ako Vlasto Čepo, Andrej Kalašnik a mnohí ďalší. Návrat do OKTAGONU hlási aj Francúz Alex Lohoré.

Zdroj | OKTAGON MMA

Čo sa týka titulových zápasov, tak v ľahkej váhe (do 70 kg) sa o dočasný titul pobijú domáci zápasník Ronald Paradaiser (13:7) a zatiaľ neporazení Belgičan Losene Keita (7:0). Víťaz zápasu pôjde o skutočný titul s aktuálne zraneným Ivanom Buchingerom (39:7).

Hlavným zápasom je súboj o titul v strednej váhe (do 84 kg). Proti sebe sa postavia držiteľ dočasného titulu Samuel „Pirát“ Krištofič (14:3) a Patrik Kincl (24:10). Tento zápas je dosť mediálne sledovaný a z reakcií oboch zápasníkov je jasné, že si v klietke nič nedarujú.

Turnaj sa nedá pozerať nikde v televízii, ale sledovať ho môžete buď naživo v O2 Aréne, ale z pohodlia domova, a to so systémom Pay-per-view. V skratke ide o jednorazový poplatok, vďaka ktorému vám bude sprístupnené online vysielanie celého turnaja.

V tomto prípade ide o poplatok vo výške 10,99 eur a keď sa rozhodnete si ho zakúpiť v deň turnaja, tak zaplatíte 13,99 eur. Okrem online sledovania máte následne k dispozícii týždenný archív turnaja.

Prvý zápas turnaja „Free Prelimps“, v ktorom sa proti sebe postavia Michal Nepraš (5:4) a Daniel Bažant (5:3) sa vysiela zadarmo na YouTube kanáli OKTAGON MMA.

OKTAGON MMA na svoj YouTube kanál potom zhruba po týždni od turnaja pridáva videá jednotlivých zápasov a taktiež po siedmich dňoch sa zvykne hlavná karta turnaja vysielať vo večerných hodinách na televíznej stanici JOJ PLUS.

Ak ste fanúšikom tohto športu alebo celkovo bojových umení a nemáte na sobotu večer program, tak neváhajte a užite si dych berúcu atmosféru oboch titulových zápasov a celého turnaja vo vypredanej 02 Aréne.